Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Nemtudom hogy ezen felül kéne -e emelkednem.

Figyelt kérdés

Volt egy bnőm aki 14 éves és szakitottunk mert keveset tudtunk talizni de most ugy néz ki hogy megint összejönnénk de vki tegnap felvett msn-re és meztelen képeket küldött róla h ilyen a volt bnőm és h "fél városnak" megvan... De mentségére szóljon a képek már fél éve készültek és sztetek azóta megváltozhatott??Én meg még mindig szeretem.. sajnos azt a 2 hónapot nem olyan könnyű elfelejteni...:/ és amugy is mondták h egy kicsit k.... a csaj de amikor vele jártam direkt figyeltem is rá amikor csak tudtam és nekem nem tünt fel... meg ismerősöket is kérdezgettem ők is azt mondták h újabban már nem olyan...szal nemtudom :S a képek meg már mint ahogy kiderült h vki küldte át a telójáról a sajátjára utána meg mindeki másnak azok már 1 éves képek kb..

Lécci segitsetek de csak normális válaszokat irjatok!! Előre is köszi!! 16/F


2010. máj. 14. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagyj békén egy olyan csajt,akinek 13 évesen meztelen képei vannak.
2010. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hónap nem olyan hosszú idő, amit nem lehet elfelejteni. Persze ez is relatív. Másnak lehet hogy nehezebb. Egyébként ha valaki már 13 éves korában meztelen képeket csinál magáról, az bocsi, de később csak durvább dolgokat fog tenni.
2010. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.
2010. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy nála ez csak egyszeri alkalom volt,mert jó bulinak tarota,hogy meztelenül fotózzák.a ti korosztályotok még sokat változik,komolyodik.beszéld meg vele,hogy mi célja volt a képekkel,és utána el tudod dönteni,hogy mit szeretnél.egyébként meg undorító dolog,hogy valaki csak ugy feltesz képeket róla.ha ő tette fel saját magáról,az még rosszabb.beszéljétek meg.
2010. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem meztelenül fotózták hanem ő fotózta magát...:Dés köszi a normális válaszokat:) és továbbra is várom őket =)
2010. máj. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!