Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitsen nekem valaki a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsen nekem valaki a párom nem akar velem nemi kapcsolatot már 18 honapja mi lehet ennek az oka egyszer észrevettem hogy önkielégitést végez furdés közben amikor kérdezem töle ö mindig nemet mond mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakitsak vele?Mit tegyek hogy kivánjon engem és ne az önkielégitést válassza?
2010. máj. 14. 07:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
kérdezd meg miért nem kíván. ha nem válaszol vagy olyat mond, amin nem tudsz/akarsz változtatni, akkor sajnos nagy a baj...
2010. máj. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

18 hónapig birtad.. ?


Meg is érdemled a sorsod :p

2010. máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az volt egy ideig a gond, hogy a férjem elkezdett fokhagymát enni, én meg undorodtam a lehelletétől.

Elég zárkózott vagyok, és nem szóltam, hogy semmi kedvem a dologhoz így, csak elhúzódtam a dologtól.

Aztán egyszer mondtam neki, hogy mi a gond.

Nem vette az adást, csak jópár hónap kihagyás után.

Lehet, hogy nálad is vmi hasonló apróság van, de nem mer szólni.

Persze a férjem anyja is egy szemét, mert titokban ha mást nem fokhagymás kolbászt főz az ételbe (mert hetente egyszer muszáj neki vmi baromságot főzni a kisfiának), így sokáig nem értettem miért nem oldódik meg a fokhagyma probléma.

Most olyan ételeket rendel tőle hetente, amibe nem lehet fokhagymát rakni. Bár az anyós szerintem még a süteménybe is legszívesebben belerakná, mert tudja, hogy utálom.

2010. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a hejzet hogy ebbe a 18 honapbol 9 a várandoság alatt volt de most sem akarja én már mindent probáltam nem tudnátok ajánlani valami cseppet hátha az segitene valamit hogy kivánjon 1 szer kaptam rajta hogy önkielégitést csinált magának.
2010. máj. 14. 08:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szegény:((( Egy pasi hogy bírja eddig?? Mert köztudott, hogy nekik többször kell (általában).

Nincs más valaki a háttérben?

Nem dolgozik sokat, fáradt, vagy stresszes?

mindenképpen kérdezz rá, miért nem kíván!!

2010. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De dolgozik és kérdeztem már töle és mindig azt mondja hogy nincs senkije.És mondja hogy szeret és mikor rákérdezek hogy miért csinálta a multkor mindig letegadja és azt mondja hogy hulyeséget mondok.
2010. máj. 14. 09:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka lehet annak, hogy meszűnt benne a vágy. Ha maszturbáláson kaptad, akkor elképzelhető, hogy nincs más nő a képben.

Le kell ülnöd őszintén beszélni vele erről az egégsz témáról. Azt, hogy rajta kaptad az önkielégítésen, nehogy egy vádaskodó módon hozd fel! Tudd, hogy ez része egy párkapcsolatnak. Én is szoktam maszturbálni a meglévő barátnőm mellett. Van ilyen. Elképzelhető, hogy ez akkor sűrűsödött, mikor te a babátokat hordtad és nem volt lehetőség a nemi életre. Ki volt az, aki a terhességed alatt nem akarta az együttlétet? Te vagy ő?


Első lépésben akár tehetitek azt is, hogy megbeszélitek, hogy kezdjen el maszturbálni és te csak később szállsz be. Eleinte kézzel vagy orálisan juttatod el a csúcsra, aztán később a konkrét aktussal is megpróbálkozhattok.


Nem tudom, hogy mi zajlott le a párodban a terhesség alatt. Valami gátolja, hogy kezdeményezzen és a közös maszti ezeket a gátakat lehet, hogy le tudja rombolni.

2010. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Párom az aki nem akarja ö mindig azt mondja hogy nincs kedve vagy hagyjam a hülyeségemmel pedig én csak jót akarok vagy jobb lenne ha szakítanánk ö azt mondja hogy szeret.
2010. máj. 14. 10:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj meg a kérdésért, de hány kiló van rajtad a szülés előtti állapothoz képest?
2010. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
1 és fél kg ez is gond lehet.
2010. máj. 14. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!