Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Komolyabb kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Komolyabb kapcsolatot csak nálatok idősebb férfivel terveztek?

Figyelt kérdés
A veletek egyidősekkel csak "játszatok" ?
2011. nov. 6. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
így valahogy
2011. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudod, én nem rég csalódtam.. megint. Egy velem egy idős fiúban. Jártam már egy évvel fiatalabbal is, és velem egy idősekkel is... Úgy vettem észre, hogy éretlenek, vagy gyerekesek. SZÁMOMRA... úgyhogy ezért ne kövezzetek meg".. de nekem az idősebb férfiak érettebbnek tűnnek. Nem tudom miért, de én jobban kijövök egy idősebb férfiakkal. (1-2 év..)
2011. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez olyan elkeserítő, főleg a fiatalabb férfiaknak(20 év körüliek)
2011. nov. 6. 13:35
 4/11 anonim ***** válasza:
20 vagyok, a barátnőm 22. Nem lehetetlen a dolog.
2011. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a tőlem idősebb pasikat, mondjuk én még csak 15 éves vagyok :)

De akik idősebbek azok többet akarnak..szóval nem szeretek idősebb pasival járni. Nekem jobban bejönnek az egy két évvel fiatalabbak..

2011. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Olyan férfival tervezek komolyabb kapcsolatot, aki szintén képes erre... Aki képes szívből szeretni, és képes velem tervezni a közös jövőjét.

Azért nézelődnek a lányok az idősebb fiúk felé, mert a legtöbb lány ilyesmire vágyik- szerelemre, közös jövőre, lelki és anyagi biztonságra stb...

És sajnos a mai fiatalabb (bár ahogy én látom, még a 25 évesek is) fiúk nem elég érettek ehhez, sokszor csak azért kell nekik egy lány, hogy legyen kit dugni, nem terveznek vele semmi különösebbet, csak jó, hogy van valaki, és aztán azzal jönnek, hogy még nem próbáltak ki eleget...

Én szerencsésnek mondhatom magam, mert 16 évesen találtam olyan 18 éves fiút, akinek nem az a célja, hogy minden lányt megdugjon, aki szembe jön az utcán, hanem a kapcsolatunk első percétől kezdve közös jövőt tervez velem, házasságot, gyereket, amiknek pár év múlva el is jön az ideje...

Azért keresnek sokszor a nők idősebb férfiakat, mert azok nagy többségben már kiélték magukat, már megdugtak annyi nőt, amennyit akartak, már esetleg a családalapítás a követező céljuk.

Persze ez nem törvényszerű, mert ismerek olyan 38 éves pasit, aki most is bulizni jár és minden este más csajt visz haza, de ismerek olyat is, aki 20 éves és már házas.

Csak a környezetemben levő fiúkból kiindulva én is inkább idősebbek között ismerkednék (ha ismerkednék), mert a korombelieknél még azt érzem, hogy éretlenek, nem érdekli őket a jövőjük, miközben nekem olyasvalakire van szükségem, akivel tervezhetek egy életre...

De ahogy már mondtam, ez nem mindenkire jellemző, és ha Te másfajta fiú vagy, akkor hidd el, észre fogják venni a lányok és kelleni fogsz nekik :)

20/L

2011. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha többé nem kezdek velem egyidős fickókkal, mert ismételten átb*szott egy!!!!
2011. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt nem nagyon értem akkor egy veletek egykorú fiúnak esélye sincs vagy alapból hátránnyal indul?

ez teljes diszkrimináció

2011. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem ezzel függ össze.

Én olyan srácokkal jövök össze, akikkel megtalálom a közös hangot, mind "komolyan tervezés" kérdésben, mind az élet akármilyen más területén. Annyiban talán lehet igazság - és kérlek ne nézzetek fellengősnek - hogy én személy szerint, az idősebb srácokkal jobban kijövök, egyszerűen mert hasonlóan gondolkodunk, mint a kortársaim javával. Nem minddel, tehát ha a jövőben újra randiznék - most van barátom - akkor sem utasítanék el senkit, aki velem egykorú, ha vele jól kijönnénk.

20L

2011. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy komoly kapcsolatban nem az számít, hogy ki hány éves, hogy ki a fiatalabb, ha nem az hogy ki hogyan látja az életet és milyen a felfogása a világról, na meg mennyire érett egy kapcsolathoz...

Habár az tény, hogy a fiatalabb srácok néha az idősebb(1-2 év) lányoknak egy kicsit "éretlennek" tűnnek, mivel nem határozottak és néha elég gyerekesek...

Nekem már volt fiatalabb és velem egyidős barátom is, de mindig úgy éreztem, hogy nem elég érettek egy komoly kapcsolatra, nem elég komolyak hozzá...

21L

2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!