Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyeneket tesz az nem szereti a párját, ugye?

Figyelt kérdés

3 hete elment ugyan csak egy oracskara de akkor is elment egy buliba es nem kozolte csak 2 nappal utana es esedezett hogy bocsassak meg neki. Oke. Rosszul esett es csalodtam de oke.

1 hetre ra nem ert ra egyutt aludni de este "elcsaltak" hogy menjen bulizni. Elindult de megse mentek. Kozben en irtam ha most elmegy akkor szakitok mert velem aludni nem ert ra. Elturtem ezt is.

Kovetkezo heten megigerte hogy velem alszik es allitasa szerint nem tudja elintezni hiaba megigerte sot el is felejtette hogy ezt igerte, csak miutan szoltam neki hogy lassan ideje lenne az igeretet betartani akkor mondta hogy nem is emlekszik ra hogy mit igert nem tudta fejben tartani. Ekkor mondtam hogy vege. Nem tudom elhinni hogy szeret ezek utan. Mit gondoltok?

Kozben ismet irogat es mesel.. en pedig passziv vagyok.


2017. ápr. 21. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nem szakít rád időt és elhanyagol, akkor hagyd a francba, ha neki a bulizás a fontos és nem te, akkor minek vagytok együtt am?


24F

2017. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem szakít rád időt az nyilván gáz, de esedeznie kell a bocsánatodért, ha elmegy bulizni???
2017. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azert esedezett h bocsassak meg amiert nem szolt h bulizni ment..
2017. ápr. 21. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem te vagy a legproblémásabb a történetben. Nyilván azért nem szól, mert hisztériás rohamot kapnál. Plusz ez a folyamatosan játszmázás... Katasztrófa.
2017. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sosem hisztiztem megnyugodhatsz. :D miutan kozoltr hogy bulizni volt se hisztiztem hanem csalodott voltam. De te ennyibol jol megalapitottad.
2017. ápr. 21. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Látja, hogy téged hülyére lehet venni, mert úgyis csak üres fenyegetés minden a részedről, hiszen bármit is tesz, mindig megbocsátod neki.
2017. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

"miutan kozoltr hogy bulizni volt se hisztiztem hanem csalodott voltam. De te ennyibol jol megalapitottad."


Igen, ennyiből meg lehet állapítani, hogy milyen, amikor "csalódott" vagy.

2017. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha heti egyszer tudtok találkozni csak, pont bulinapon, és neki az a fontosabb, akkor nagyon nincs miről beszélni, ez nem párkapcsolat, egyedül maradtál :/
2017. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!