Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti jobban szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti jobban szeretitek az olyan barátnőt aki jár nélületek többet a csajokkal ki bulizni bárba stb, szóval van külön élete nem akar mindig együtt menni veletek?

Figyelt kérdés
Csak mert én úgy tapasztaltam, hogy amikor minden héten többször is jártam ki a csajokkal akkor engem jobban szerettek, de amióta sokat vagyunk együtt és nem járok ki annyit mert ide költöztem más városba abarátomhoz, már nem olyan szenvedélyes ez a ragaszkodás, sőt érzem néha, h le akarnak koptatni hétvégékre. Jobb lenne ismét olyannak lennem?

2015. szept. 4. 18:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Régebben probléma volt, hogy sokat jártam ki, akkor még nem laktunk együtt.
2015. szept. 4. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Akarhatna velem együtt menni, ha én nem járok ilyen helyekre.


Felőlem mehet egyedül is. Nem vagyok az anyja, hogy megmondjam mit tehet és mit nem, amúgy is felnőtt nő.


szabályokkal tisztában van, részegen jön haza, vagy megcsal, akkor lapát. 1 esélye van csak, nincs újrakezdés, meg utána legyünk barátok marhaság.

2015. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok - így több pasit ismerek ilyen téren, mint az egyes pasik :D

A kérdésedre a válasz szerintem határozott igen. Egy férfi számára vonzó és szexi az, ha a barátnője önálló és független.

Szóval nyugodtan mozdulj ki nélküle. Nem muszáj kétnaponta, ha nem akarsz. De ne lógj folyton a nyakán, legyenek külön élményeid is, legyen egy tőle független életed is.

2015. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Lehet szemét vagyok, de én azt szeretném, ha sehova se szeretne eljárni.

Nem miattam, hanem inkább otthon ülős, vagy ritkán eljár, de akkor velem. Nem azért, mert nem bíznék a nőkben. Hanem mondjuk elég egyszerű dolog visszaélni egy részeg nő öntudatlanságával, amikor már nem tud annyira magáról.

Vagy csak simán össze hányta magát. De ha nem annyira önkontrol hiányos, akkor is örülnék, ha velem akarná jól érezni magát.

2015. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én rengeteget változtam miatta, addig próbált visszafogni és űzte alelki terrort, h neki milyen rossz otthon egyedül nincs kivel kimenjen s nem ér semmit az élete s minden hülyeség, mig végül megváltoztam. Már nem járok sehova max át a barátnőmhoz egy kvra mikor nincs itthon a barátom, vagy ő jön ide, ennyi. Ő régebben itthon ülős volt, most szeret kijárni, céloztgat sokszor h menjek egyet haza a szüleimhez, látom, h el szeretne küldeni...de ha igy nem tetszedtem és ismét vissza változom, akkor már nem lesz vissza út és azon fogok lenni h minél jobban eltávolodjak tőle, mert igy nem volt neki jó.
2015. szept. 4. 20:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy szeretem jobban ha együtt megyünk, de ez van, változás lesz, majd megszokom ismét és talán lesz valaki aki jön velem és a barátaimmal nem csak én lovagolok utána a baráti körével
2015. szept. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!