Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már? Most mit tegyek? Hogyan szerezzem vissza azt az időt, amikor még boldogok voltunk?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha úgy érzem teljesen próbál eltávolodni tőlem a párom? 15hónapja vagyunk együtt de mivel egyetemre Pestre mentem ezért azt mondta költözzünk össze. Nem tartottam rossz ötletnek hiszen én nagyon nagyon szeretem. De pár hónapja azon kezdett el veszekedni velem, hogy miért akarok szexelni vele minden nap? Hosszasan vívódtam magammal mikor úgy döntöttem talán igaza van. Talán ha 2-3 naponta van az sem gond. Csak én reagálom túl. Azóta eltelt kb 4-5hónap, és örülhetek ha heti 1 alkalmat töltünk együtt. 3napja pedig újrakezdődött a vita hogy miért "követelem" a heti minimum 1 alkalmat... Szeretném azt hinni hogy szeret, de ezt már nem tartom normálisnak. Megkérdeztem hogy akkor mikor akarja? Havi 1x? Erre azt mondta jajj ne hisztizzek és ne reagáljam túl. Viszont ha nem mosolygok--> mert szomorú vagyok amiatt hogy már nem törődik velem, akkor egyből követelőzök. Ma megmondtam neki, hogy azzal hogy ez engem szomorúvá tesz azzal nem én követelőzök, hanem ő akarja megkövetelni tőlem, hogy annak ellenére hogy nem foglalkozik velem én nekem kötelességem vidámnak és boldognak lenni vele. (Mert mindig mikor ráér azt mondja fáradt és leül a gép elé játszani hosszú órákig, aztán arra fogja hogy fáradt hogy sokat gépezett...) SEGÍTSEN VALAKI! NEM AKAROK BOLDOGTALAN LENNI, NEM AKAROM ELHAGYNI, AZT AKAROM HOGY MINDEN OLYAN LEGYEN MINT A LEGELEJÉN! :'( Előre is köszönöm a segítő szavakat!

2017. ápr. 23. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg gondok vannak. Sok neki a heti 1 szex?

Ülj le vele nyugiban, hogy miért lehet ez.

Amennyiben nem vevő rá, ne maradj vele, hiszen nem vagy boldog.

2017. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam vele leülni már harmadik napja ez a vita tárgya... Azt mondja mert fáradt de hát ha kipiheni magát akkor odaül gépezni... Nagyon szeretem belehalnék ha szétmennénk, de köszönöm a segítséget
2017. ápr. 23. 11:43
 3/6 János Gilján ***** válasza:

Sajnálom kérdező, de egy gyerekkel élsz együtt. Úgy veszi, hogy téged már megszerzett, a kis tulajdona lettél, ideje kiélni az önzését.


Sajnos nem hiszem, hogy van olyan trükk, amivel ki tudod billenteni ebből, én simán kirúgnám. Ha mindenáron próbálkozni akarsz valamivel, akkor magyarázd el neki, azokat a dolgokat, amik bántanak téged, és adj egy pár hetes ultimátumot, ameddig van ideje ezt átgondolni/változtatni. Ha addig nem történik semmi, akkor marad a szakítás, mint opció. Egy párkapcsolat csak akkor működőképes hosszútávon, ameddig mindkét fél harcol azért, hogy táplálják a szerelem tüzét.


Mi bő 10 év után is szerelmesek vagyunk egymásba a feleségemmel, és ennyi a titkunk lényege...

2017. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jani barátom mindent leírt, amit a kérdés kapcsán lehetett. Kukacoskodás lenne tovább ragozni.
2017. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Tedd fel a számítógépét vaterára valami jó szöveggel. Vagy facebookra hogy el akarod adni vagy a pasit, vagy a gépet. mert vagy csak az egyikkel, vagy csak a másikkal vagy hajlandó együtt lakni. Jobb ötletem nincs.
2019. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2021. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!