Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőmet, ezért elhagyott. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon összevesztünk egy apróság miatt,de ő nagyon forróvérű típus,ezért teljesen kikelt magából,ordítozni kezdett,erre lekevertem neki egyet,hogy leállítsa magát,ő pedig azt mondta,hogy ezt pofont sosem fogja megbocsátani,utána elment.

Már telefonon is hívtam,de már többször is kinyomta.

Szerintetek ez a kapcsolat vége lehet? Vagy nincs késő,hogy visszakapjam?



2017. ápr. 15. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy

Ferfiatlan vagy. Nincs olyan indok amiert megutunk egy not. Vagy legalabbis a ferfiak igy gondolkodnak.

2017. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Hagyd beken. Lesz meg boven olyan alkalom egy kapcsolatban, ahol nagy vitak lesznek, akkor mit csinalsz? Belecsapod a fejet a falba, hogy leallitsd a hulyesegeit?
2017. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Miért akarod újra és újra megverni?

Hagyd békén szerencsétlent!

2017. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
A párját SOHA nem üti meg az ember! Vagy megoldjátok beszélgetéssel a problémát, vagy szakítasz, de a fizikai bántalmazás SOHA NEM TOLERÁLHATÓ! A magad helyében egyedül élnék mindaddig, amíg nem változik a gondolkodásod ÉS az önfegyelmed. Mások és önmagad érdekében...
2017. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Én, semmi kép nem mennék hozzád vissza. Sokféle kép lehet egy visítozó, hisztiző nőt kezelni, de nem pofonnal. Ez egyértelműen azt jelenti, nem vagy ura magadnak.

Szerintem, hagyd békén. Az érzelmei erősebbek, mint a pofon volt, ő közelít. Nem, akkor meg fejre is állhatsz, ennyi volt. Erőltetésnek, nem szokott jó vége lenni.

2017. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez gusztustalan dolog volt tőled. Hagyd békén. Szerencsére volt annyi esze, hogy azonnal meneküljön előled.
2017. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
99%

A gyerekek is hisztisek. Majd azt is jól megvered? Nemár...

Férfi vagy (mondjuk csak annak születtél), nem szabad nálad gyengébbet bántani. Nagyon sokat kell változni hogy bárki is melletted maradjon. A legtöbb nő hisztis. Ez van, kezelni kell. De nem úgy hogy betörjük az orrát.

Nekem volt barátnőm akit nem lehetett leállítani sehogy. Megfordult a fejemben hogy na most kellene egy atyai pofon, de a tettlegesség közelébe sem voltam. Abban a pillanatban hagytam el.

Uralkodj magadon. Ettől leszel férfi (és még sokminden mástól).

Ezt a nőt pedig hagyd. Ezt már nem tudod lemosni magadról.

2017. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Te szó szerint megütötted a főnyereményt,ezek után mire számítasz?
2017. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

BDSM-re...

De gyanítom nem jön össze neki. :D

2017. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Keress másikat, mert az ilyen, általuk "domináns"-nak nevezett férfiakra a legtöbb nő nagyon bukik, bár a legtöbb letagadja (ezt is).
2017. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!