Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 4 éve nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 éve nem tudom elfelejteni az exem, pszihológus tud segíteni? Már mindent megpróbáltam, nem tudom kihez forduljak, de szerintem ezzel csak én vagyok így, én vagyok ilyen nem normális. Nincs nap, hogy ne jutna eszembe. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ő volt életem szerelme,sajnos csúnya véget ért,nem tudtunk jóban elválni.Szeretjük egymást,de nem lehetünk együtt. Ő szeretne visszakapni,én nem megyek vissza hozzá.Van párkapcsolata,nekem is volt több,de egyik mellett sem tudtam elfelejteni. Hogy lehet elfelejteni azt,akit a világon mindennél jobban szerettél? Szerelemmel? Úgy szakítottam,hogy még akkor is szerelmes voltam belé.Mindenről eszembe jut, bárhol vagyok és hiányzik, de leginkább az emlékek. Szeretnék végre élni,nélküle,hogy töröljem a gondolataimból? 26/N
2017. ápr. 24. 19:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,nem véletlenül nem megyek vissza hozzá,annak ellenére,hogy szeretem.Ettől többet nem szeretnék írni,de tett olyan dolgokat,melyek miatt nem tudnék,senki nem változik meg. Ennek ellenére nem tudtam belőle kiábrándulni,csak kénytelen voltam szakítani.
2017. ápr. 24. 19:55
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Mit tett?
2017. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Sztem csak azért akar visszakapni mert te sokat tűrtêl de a mostani pàrja nem tűr annyit mint te !
2017. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges..jó az,ha valakinek nyalják a s.ggét egyfolytában...
2017. ápr. 24. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fog elhalványulni az emléke, hogy

1. megszakítasz vele minden kapcsolatot!

2. találsz valakit (nem feltétlen párkapcsolatot), aki

nagyobb hatással lesz rád.


Ennyi a titok, nem kell ide pszichomókus.

2017. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

fene tudja, én is így vagyok csak férfiban.

6 évig voltunk együtt, egy se veled se nélküled kapcsolatban.

így 3 év után még mindig hiányzik, és tudom hogy én is neki, az ilyet érezni.

anno volt hogy szakítottunk (nagyon csúnyán) 10 hónapig nem beszéltünk, azt se tudtuk hogy él vagy hal a másik, mégis valami furcsa erő hatására közel egy év után, egy napon és szinte majdnem csak egy órában kerestük meg egymást.

sajnos, vagy csak a sors akarta így, nem igazán tudtunk soha boldogan meglenni, voltak múltbéli sérelmek amik állandó tüskeként jelen voltak a kapcsolatunkban.

én azóta sem tudtam egy nővel sem mély kapcsolatot kialakítani, egy idő után közömbössé válnak, és szó szerint az se érdekel ha egyik napról a másikra eltűnik az életemből.

sokáig bíztam az időben, hogy majd megoldja de a nagy lófászt oldja meg :D

így megpróbálok együtt élni a tudattal, mert tudom hogy azt a szerelmet és kötődést soha nem fogom már egy nő sem iránt érezni, mint amit ő iránta éreztem.

talán majd egyszer jön valaki akibe szerelmes tudok majd lenni...

pszichológus ebben az esetben nem tudom mit tudna segíteni, max kibeszéled neki magad kemény pénzekért, ad neked néhány sablonos tanácsot amivel kb kitörölheted a popid.

te már túl vagy azon, hogy "kisírd" magad, ennyi év távlatából a szavak szerintem nem sokat érnek már.

de egy próbát lehet megér.

2017. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem látod többet,nem beszélsz vele,ha másokra is megpróbálsz férfiként nézni,az sokat segít.Ami még többet,ha végre már NEM AKARSZ foglalkozni vele.El kell jutnod odáig.Nekem fájdalmas pofonok kellettek ehhez.Szerintem kaptál már te is eleget.Nem kéne porig aláznod magad!
2017. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam ezzel én is. Mondjuk rám csak 3 évig hitték azt, hogy macskás nőként fogok megöregedni.


Elhagytam és tudtam, hogy nem mennék vissza hozzá. Talán 2 év után találkoztunk egyszer, amikor ismét feljött, hogy mi lenne ha... de már nem volt ugyanaz. Hiányzott, de határozottan bennem volt, hogy nem akarom őt. Ezután jött a megvilágosodás, hogy nekem nem az ő személye hiányzik, hanem az érzés, amit akkor éreztem, a szerelem, amit akkor átéltem, a sok sok közös élmény, tervezgetés, bizsergés. A mai napig boldogan gondolok vissza erre. Amikor eljutott mindez a tudatomig, akkor rá tudtam hangolni magamat arra, hogy nem szabad őt, illetve ugyanezt az érzést keresnem más mellett, mert soha senki és semmi nem lesz ugyanolyan.

A jelenlegi párommal 1 éve vagyunk együtt. Teljesen más karakter, más beállítottságú ember, teljesen máshogy élünk meg mindent, más érzések vannak bennem, mint akkor, de nagyon szeretem és bármit megtennék érte!

Én mostmár elhiszem azt, hogy tovább lehet lépni, de tudom mit érzel, mert nagyon sokáig kerestem én is kétségbeesetten a továbblépés lehetőségét.

A sablon kapcsolatok pedig nem vezetnek sehova. Csak beleunsz és a végén nem tudsz tükörbe nézni, mert ismét egy olyan ember mellett ébredtél, aki azt se tudod miért van még ott... Inkább legyél egyedül. Ha tudsz, akkor utazz el 1-2 hétre valahova egyedül a magányoddal. Sétálj nagyokat egyedül, találj valami hobbit, amit nagyon szeretsz, fedezd fel önmagad!

Ha rendben leszel magaddal, akkor előbb-utóbb rendben leszel egy párkapcsolattal is.

2017. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 éve (vagyis már valamivel több) ugyanígy léptem ki egy kapcsolatból. Halálosan szerettem, de muszáj volt szakítani. (Okokat nem írnék én se.)

Fizikálisan, lelkileg, szellemileg is leépültem, kb 1 év volt, mire úgymond összeszedtem magam. Akkor lett egy kapcsolatom (előtte is próbálkoztam, de nem ment), ez egy ilyen bele a mélyvízbe-dolog volt (3 hónap után terhes lettem, nem volt kérdés, hogy megtartjuk-e, lehet hülyének nézni, de nekem ez a baba egy jel volt, hogy végleg és teljesen elengedjem a múltat).

Én nem mondom, hogy nem jut eszembe, mert tény, hogy rohadt mély nyomot hagyott bennem, de a rá pazarolt idő arról szólt, hogy vártam, egy helyben álltam, az életem nem haladt semmilyen irányba, csak az önpusztítás ment, na meg nem is volt kilátás semmire és ezen nemigazán van bármit is sajnálni.

2017. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Minden ember okkal érkezik az életünkbe. Van aki tanít, van aki csiszol. Az egész élet erről szòl. Magad is meg kell ismerned, mire van szükséged valòjában és mit tudsz tenni érte, vagy ellene. Hogy megtudd h valòjában mi az a szerelem, ne csak azt lásd amilyen képet te alkottál ròla.Minél több évet töltesz egy emberrel annál nehezebb elengedni, mindegy h barát, pár, vagy rokon. Hisz sok a közös élmény, megszokások, jobban kiismered. Elfelejteni nem fogsz senkit, elengedni viszont elfogod ha belátod magadnak is h nincs ennek értelme, s a boldogságodért csak te tudsz tenni.A szerelem az ha téged nem bántanak és te se bántod a másikat, s nincs se veled se nélküled állapot. Légy kicsit egyedül, szerezz élményeket, fejlezd az önismereted, fejtsd meg a kérdéseidre a valòdi válaszokat s rájössz mindenre, tudod kezelni ezeket a dolgokat.Egyszerű pszichológia. Az hagy mély nyomot aki kihasználta h közelengedted magadhoz, de ez még nem szerelem. A igazi szerelem az ha mással se tudsz lenni, csak vele. Ha már tudsz mással lenni akkor ez csak egy kötődés, nem szerelem. Ezt a harcod kell leküzdened. Ha ezeket felismered, tudsz újra értékelni dolgokat, s talán igazán szerelmesnek lenni. 😉☺️
2018. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!