Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom a barátnőmet semmi értelmes dologra rávenni?

Figyelt kérdés
Miatta kezdtem el sportolni 2 évvel ezelőtt, mert nem hagyott békén azzal, hogy lehetnék szerinte sokkal jobb pasi. Azóta - nem nagyképűség, de - látványos változást értem el, ő gyakorlatilag elbújhat mellettem. Pedig ő is nagyon szép tudna lenni, most se csúnya, de lesz.rja az egész dolgot. És így van ez minden mással is, ő elvár tőlem dolgokat, de én fogadjam el őt, ahogy van...na persze. Mit tegyek? A házimunkát megbeszéltük, hogy felváltva csináljuk, egyik nap ő máskor én, de ez mostanra heti 4-5 napra nőtt részemről, mert ő fáradt...bármit szeretnék csinálni vele közösen, vagy akár csak egyedül az neki csak akkor jó, ha neki éppen kedve van. Ha nekem nincs kedvem jön a hiszti ismét. 26/F
2017. ápr. 24. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Hogy csúnyúlhatott meg attól, hogy te megszépültél?
2017. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csúnyult meg. Mit nem értesz? Csak nem tesz semmit magáért meg értünk, egyszerűen tőlem vár mindent.
2017. ápr. 24. 20:10
 3/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
86%
Helyedben kamatoztatnám a "jobb pasi" vá válásom és keresnék egy értelmesebb nőt.
2017. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

KOMMUNIKÁCIÓ!!!

Le kell ülni és meg kell beszélni, hogy te ezt így érzed és szeretnéd, ha változnának a dolgok. Nem tányért dobálva, odahányva a témát, hanem mélyen, őszintén, bensőségesen.

Értelmes ember ezen elgondolkodik és próbál tenni azért, hogy a párja továbbra is szeretetben kitartson mellette.

Ha veszekedés lesz belőle, én elgondolkodnék... Ha nem változik, akkor is.


Viszont engedj meg egy tippet. Ne a külsőségeket hozd fel első lépésként, ahogy itt tetted, mert ezt könnyű bántó stílusban előadni és ha már itt félresiklik a beszélgetés, akkor a többire már esélyed sem lesz!

2017. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

majd amikor szorul a hurok, akkor fog észbe kapni, hogy hoppá lehet ez a vonat el fog menni.

sokan esnek abba a hibába, hogy egy idő után szarnak mindenre a kapcsolatban, tudják hogy úgy is ott van a másik, nem kell már meghódítani hisz már megkaptad.

kell valami drasztikus történés, akkor újra észbe kap az illető.

persze vissza nyalhat a fagyi, mert lehet már azt is leszarja ha elhagyod.

2017. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 ne, ne kérj az itt lévő pároktól ilyen lehetetlent..


Ők csak a napi 3 szexből meg az elég jól nézek ki-ből értenek.

2017. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meghibásodott le kell cserélni
2017. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te beleteszel magadba, a kapcsolatba - ő nem.

Ennek bizony vagy az lesz a vége, hogy lesz egy hájas dög, akinek az az összes "munkája", hogy a papucsát ugráltatja, vagy még idejében túllépsz rajta.


Akárhonnan is nézem, ezt az embert te igencsak kezded kinőni, SzVSz...

2017. ápr. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a helyedben elkezdenék óvszert használni, mielőtt "véletlenül" teherbe esne...
2017. ápr. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!