Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ellenőrizni akar a barátom, még mit tehetnék, hogy ne haragudjon rám?

Figyelt kérdés

Van egy sràc aki minden edzésemen ott van, pontosabban a hétfőin és a szerdain, azt nem tudom,hogy miért csak akkor, de úgy tudom,hogy az apukájának

(aki az edzőm ) szokott segíteni a szertàrban, néha törli a terem padlóját,ha nagy esések vannak vagy csak ül a lelàton és láttam párszor,hogy az apjával együtt mennek el kocsival. Tegnap odajött hozzám a férfi amikor mentem ki az épületből. Köszönt nekem, bemutatkoztunk egymàsnak és megdcsíért,hogy nagyon jól jàtszom. Igen, pont tegnap estem akkorát,hogy megértem felállni ( kosarazok ) De azért megköszöntem, mert elég galamblelkűnek láttam és nagyon közvetlen volt velem. Aztán visszamentem az öltözőbe, mert ott hagytam a karóràmat. Visszafelé menet a sràc meghívott a büfébe. 4x mondtam neki nemet, mert rohannom kellett volna már a buszra,hogy időben haza érjek a páromhoz és ne 9-re essek haza. De a srácban semmi rossz indulat nem volt, úgy hogy gyors bekaptunk egy szenyót,ittunk narancslét és közben kicsit beszélgettünk. Vagyis inkább ő beszélt én hallgattam.Főleg az edzésről volt szó és pár infót megosztott magával kapcsolatosan. Kb 1 órát maradhattam ott, aztán elköszöntem tőle és indultam haza. Haza felé menet találkoztam a bátyàmmal indult haza a munkahelyéről és felajánlotta,hogy gyors kidob a lakás előtt és nem kell buszra ülnöm. 10 perc alatt haza értem és ment tovább az útjára a testvérem. Így amúgy pont este 9 környékére értem haza.Nos amikor amúgy a sràccal beszélgettem akkor telefon számot cseréltünk, mert edzéseim a nyáron nem lesznek, ő pedig lehet,hogy már nem jön oda és nem látjuk egymàst. Megbeszéltük,hogy elmegyünk majd egy meccsre vagy a nyàron megnézhetném egy foci meccsét. Ebben semmi kivetnivalót nem láttam. A barátommal este màr àgyban voltunk, szeretkezni akartunk, a dolgok közepében tartottunk amikor felhívott a sràc. A pàrom látta a telefon kijelzőjén a férfi nevét, de nem vettem fel, hanem kinyomtam. Viszont ő rögtön megkérdezte,hogy ki a fickó? Nagyon vérfagyasztó volt a tekintete. Elmeséltem neki mindent,nem akartam hazudni. Végig hallgatott. Mindazonáltal ostobànak nevezett és utàna megmondta,hogy nem találkozhatok idegen férfiakkal, mert nem barátkozni akar hanem ràm hajtott. Sőt,szerinte ez veszélyes, mert lehet,hogy bàntani fog a pasas. Azért is nagyon mérges volt, mert megadtam neki a telefon szàmomat és azért is,hogy a késésem oka egy idegen volt. Bocsàntot kértem a baràtomtól, de azt mondta a bocsànat kérésemmel nem megyek semmire és ma már nem akar beszélni velem, de szexelni sem szeretne így. Elkeseredett volt, de hát mi mást tehettem volna még.Nem akart tőlem semmit a sràc, tudom, mert én elég csúnyàcska vagyok és eddig pàrkapcsolatom sem volt ez az első. A páromnak nem, ő piszok jól nézki és idősebb is nàlam, tapasztaltabb, műveltebb stb. De én nem vagyok nagy szàm, a baràtom is amikor bevalotta,hogy szerelmes belém még fél év után is feltettem magamnak a kérdést,hogy de miért? És pont engem szeret? Még most is néha hihetetlen. Egy barátnőm van, senki más. Nagyon visszahúzodó vagyok és nincsenek barátaim, haverjaim. Kimondottan örültem neki,hogy a sràcot nem zavarta,hogy fiús lány vagyok, és oda mert hozzám jönni barátkozni. Én csak örülnék neki,ha barátkozhattam volna vele. Nekem egyàltalán nem tetszik mint férfi és nem akartam tőle többet. Csak jól esett,hogy valaki mert nyitni felém és nem nekem kellett,mert az nehezen megy.Az edzésekre is 7 éve járok, de még mindig nem tudtam barátokat szerezni, és megszólalni se merek sokszor, mert mindenki tök laza, baràtsàgos én viszont nem tudok velük beszélni és még egyszer sem hívott el a csapatom oda ahova ők mennek edzés után, inni,buliba,kajálni, stb. Ott vagyok én is, beszélik az öltözőben,hogy hova mennek, kit hívnak, de az én nevemet egyszer sem mondták. Ellenben szeretnek piszkálni és sokat üvöltöznek velem amikor kosarazunk. "Bénasàg" dobjad màr k.ög" hü..gyerek". Meg én vagyok àltalàban az utolsó aki elhagyja a termet is.A párom amúgy az este veszekedett velem, de amikor lefeküdtünk aludni, akkor ugyan úgy hozzám bújt és magához húzott. Reggel is kedves volt, de amikor elment szólt,hogy ma megnéz az edzésen,ha előbb végez a munkahelyén. Most nem tudom,hogy ellenőrizni akar vagy csak úgy eljön az edzésemre mert megakart nézni. Havonta egyszer biztos,hogy megnéz és drukkol nekem. Általában akkor jön amikor tudja,hogy meccsünk lesz. Ez a pénteki nap.Most mit csináljak? Ma akarok beszélni a fiúval,hogy nem biztos,hogy talàlkozhatunk..(amúgy említettem neki a baràtomat ) meg ezekután nem sok kedvem lenne, mert a páromat nem akarok emiatt elveszíteni!!! Két éve vagyunk együtt és már összeköltöztünk, nem akarom megcsalni!!!

Köszönöm nektek előre is a válaszokat. Remélem a kategória jó, nem láttam,hogy hova máshova lehetett volna ezt írni.


2017. ápr. 25. 07:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Te olyan naiv vagy mint a hónapos retek
2017. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ri!i. Miért kell a másiknak beszólogatni? Én csak feltettem egy kérdést, de rendben - itt már nem kapok normális választ, véleményt. Mert csak rögtön pálcát törnek a fejem felett. Nem fontos az egész. Nem olvasom a további kommenteket, nagyon lehangol ha folyamatosan csak piszkálnak. Sziasztok!
2017. ápr. 25. 07:39
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy ribi, csak iszonyatosan veszélyesen naiv. Egyet jegyezz meg: tok mindegy te mit gondolsz magadrol, ha egy ismeretlen hapek elhiv enni, inni es egy orat trecselget veled, meg elkeri a szamodat es kesobbi konkret randikat beszel le veled, akkor o nem baratkozni akar. Es a viselkedesed annyit mutatott neki, hogy "jesszzz, ennek a csajnak bejovok! Meg ugy is hogy pasija van! Igen, igen, igen!". Ezt pedig egy mas ferfi (vagy egy no, aki latott mar ferfit kozelrol) pontosan tudja.
2017. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

Te egyórás ismeretség után beleírtad a telefonodba egy idegen férfi nevét, majd zokon veszed, ha a párod ezt nem nézi jó szemmel.

A kérdésre a válasz, hogy mit csinálj: ne találkozgass a párodon kívül más férfiakkal!

2017. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Mintha nem lenne veszélyérzeted, rettenetesen naiv vagy. Ráadásul leírtad rizsával, amit 10 mondatban meg lehet fogalmazni. Nekem ebből az jön le, hogy mentegetőzöl. :/
2017. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Légyszi hagyjatok békén és ne írjatok privátokat amiben minden féle sz!nak neveztek ez a 5dik ilyen jellegű levelem. Én nem ezért tettem ki a kérdést.
2017. ápr. 25. 08:35
 7/26 A kérdező kommentje:
Az értelmes vàlaszokat szívesen vettem volna. Tudom,hogy nem kellett volna megadnom neki a tel.számomat.
2017. ápr. 25. 08:36
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Mit tehetnél, hogy ne haragudjon?

Kezdetnek törlöd a srácot mindenhonnan, illetve, ha legközelebb találkoztok, megmondod, hogy nem mennél vele randizni, mert félreérthető a szitu, és nem akarsz problémát. Minden jót kívánsz és a jövőben messzire kerülöd.

A másik fele meg az, hogy kicsit tanulsz az emberi és a férfi-női kommunikációról (verbális és nonverbális egyaránt), és akkor nem esel legközelebb abba a hibába, hogy rácuppansz bárkire, aki egy kedves szót szól hozzád. Nem rosszindulatból mondom, anno kamaszként én is ilyen voltam, de hidd el, oltári pofáraesésektől kíméled meg magad, ha megtanulod helyén kezelni a dolgokat.

Legyen ez a történet egy jó lecke kezdetnek. :)

2017. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Oké, nem vagy ribi, de ribisen viselkedtél.


Ezt általában már 16 évesen megtanulja az ember, de akkor egy kis útmutató a férfiakról: ha meghív egy italra, telószámot akar cserélni, mesél magáról, közös programot szervez akkor az bizony udvarlás! Mégis mi más lenne? Nem barátkozni akar, ezt elhiheted, mert már vannak barátai.


Nagyon sok hibát elkövettél, egy kicsit ment téged, hogy önbizalomhiányod van és tapasztalatlan van, de leány, attól azért még érthetnéd az életet!


Blablabla, nem akarsz tőle semmit, de ő tőled igen! Vele szemben is szemétség, ha táplálod a reményeit, majd amikor egy hónap múlva meg akar csókolni benyögöd, hogy van barátod. Vagy ami még rosszabb, nem mered benyögni, hiszen ő olyan galamblelkű...


Az hogy csúnyácska és fiús vagy az csak a te fejedben van. Te bizony ízig-vérig nő vagy és ezt a férfiak is látják. Látod, a barátod és ez a srác is felfigyelt rád. Attól hogy te nem vagy műszempillás, riszálós dáma bizony te egy nő vagy és annak megfelelően kell viselkedned. Már nem általános iskolás kislány vagy, aki csak úgy pajtizik a fiúkkal... Nem hiszed el, hogy van vonzerőd, pedig látod hogy van.


Ennek az új fiúnak ne azt írd, hogy nem biztos, hogy találkoztok, hanem ezt: ne haragudj, tegnap este nem megfelelően viselkedtem. Van barátom és emiatt nem szeretnék másokkal találkozgatni, többet ne keress.


A többire nincs erőm válaszolni. Ezzel a pusztító önbizalomhiánnyal csinálj valamit, mert a barátod nem lehet sokáig a pótapukád, aki neked mindent elnéz és terelget és várja, hogy felnőj. A csajok meg amúgy az elején biztosan szívesen láttak volna, csak te begubóztál és elkönyveltek téged undoknak. Az önbizalomhiány nem vicc, mert mindent megmérgez, szerelmet, barátságot, munkát, tanulást.


És még egy jó tanács: ha hibát követtél el akkor ne követeld sértődötten, hogy ne ítéljenek el. Egy kis alázatot és bűnbánást mutathatnál. Az az érzésem, hogy te nem is érted mit rontottál el, csak nem tetszik, hogy mérges rád a barátod és ezt szeretnéd megszüntetni.

2017. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező,sajnos ilyen önző emberek vannak,mire számitottál?hogy nem kapsz negativ komentet?itt muszáj mindenki belerugjon a másikba,anélkül nem érzik jól magukat.De ne is vedd figyelembe az ilyen jellegű embereket,mert nincs más dolguk mint hogy piszkálják mást,nem hogy egy normális választ adjanak az ilyeneket le kell szarni magasról már bocsánat.De visszatérve a kérdésedhez,nem kelett volna megadnod a számod egy idegen férfinak akit jó formán nem is ismersz.Nemtudhatod milyen lehet vagy mit is akar töled.A barátodnak igaza van,én nem itéllek el mert mindenki hibázik senki sem tökéletes.
2017. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!