Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar fogat mosni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar fogat mosni a párom? Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
Amikor nálam van akkor mindig mondom, hogy van fogkefe, moshat fogat nyugodtan, vettem is a részére. De sose akar, azt mondja hogy cigizés után leöblíti üdítővel vagy sörrel. Mit tegyek? Rettentően zavar. Nem tökéletes a fogsorom, de a fogmosás fontos dolog. Ő pedig elég igényes és ezt kihagyja. Miért? Nem tisztel vagy mi???
2017. ápr. 26. 00:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Nők az ilyen palikra buknak.....
2017. ápr. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Hogy vedd rá a párod a fogmosásra? Nagyon egyszerű. Amikor nálatok van, és szexre kerülne a sor este, közöld vele, hogy "Gyuri, pasztmek, olyan büdös a szád, inkább aludjunk." Majd fordulj az ágy másik oldalára. Hidd el, a harmadik ilyen után meg fogja mosni.

20N

2017. ápr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne már párom ez a pasi..a legundorítóbb dolognak tartom az ápolatlan fogakat.Ez sokkal nagyobb igénytelenség, mint az, hogy valakin van 20 kiló felesleg.Egy dohányosnak még jobban ügyelni kéne a szájának a higiéniájára.
2017. ápr. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Üditővel,meg sörrel öblíti. Nehogy majd a fogorvos mondja neki fúrás után,hogy öblítsen! :) Netalán azt,hogy 2-3 óráig ne egyen húzás után. Milyen illatos lehet a szájszaga,cigi, aztán sör. :)
2017. ápr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Júj, volt ilyen pasim. Ő is cigizett és elég ritkán mosott fogat, mikor kiderült hamar vége lett. Hányinger fogott el utána, hogy bele gondoltam csókolóztam vele....

Egy másik exem is cigizett/cigizik, de ő utána rögtön fogat mosott.

2017. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Komolyan ennyi igénytelen magyar pasi van?Egyszer nem fürdős kérdésből van sok,most még ez az első,de lesz még ilyen, úgy érzem.Na, ezért választ magyar nő külföldi pasit,ha csak teheti.Persze nem belgát, hollandot,franciát vagy németet,mert azok híresek a nem fürdésükről.Mondjuk a lengyelekről is hallottam hasonlót,bár ott nálam a nyelvük iránti unszimpátia jobban rájátszik,hogy akkor se jönnék velük össze,ha dobálnák,mert ez a nem fürdés szerintem náluk annyira nem általános.

On:Aki már most ilyen igénytelen, hagynám menni,mert aki gyerekkorában nem szokik rá a fogmosásra,az felnőttként se fog.

2017. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!