Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én hisztizem túl, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hisztizem túl, vagy ez tényleg sok?

Figyelt kérdés

A helyzet az az, hogy egy éjjel beszélgettünk a barátommal, és a hangsúly azon van hogy mind a ketten beszéltünk. Viccelődtünk, stb, semmi sértőt nem mondtam neki.

És a semmiből azt mondta nekem, hogy: most már befoghatnád a pofádat!

Szó szerint csak néztem.


Erre meg elkezdte a dumáját hogy "hát már rég aludni szeretnék, stb persze sértődj csak meg!!" Azóta nem is beszéltünk (személyesen ritkán találkozunk). Ő támad engem, pedig leírtam neki higgadtan hogy elmondtam már neki hogy nem a haverja vagyok. De még haverom se beszél így velem.


Azóta duzzog, 2 napja nem beszélünk. De nem ez az első alkalom hogy így beszélt velem, volt hogy egy bolt közepén leállt velem kiabálni egy semmiségért, ha eljön értem kocsival pl fel szokott hívni úgy hogy "gyere már b..meg!" "Letolhatnád már a p..csádat"


Bocsi a csúnya szavakért. Én nem vagyok hozzászokva a csúnya beszédhez, sőt szerintem egyenesen megalázó. De mindig az lesz a vége, hogy nem beszélünk és még ő teszi a mártírt mert én mertem neki szólni.

Most is pedig csak egy szimpla bocsánatkérésre várok.


20/L (Ő is 20)

3 éve együtt


2017. ápr. 26. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez tényleg kicsit sok... Van a pasidban gerinc? Tiszteletet ismeri? Attól mert 20 éves, apuci a segge alá tolt egy kocsit, viselkedhetne és beszélhetne veled normálisan! Szerintem is hagyd ott a francba, ez egy paraszt!
2017. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Nincs benned semmi érték, tisztelni való dolog, ha ezt a stílust megengedi magának, te pedig eltűröd. Pontosan hozzád illik. Magadnak köszönheted :)
2017. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez van kérlek, ha valaki három évig azon stresszel, hogy megfeleljen a barátnőjének: kultúrált legyen, ne f.ngjon-böfögjön-vakarja a t.két. Szóval illedelmes legyen.


Három évig (azt a pár órát leszámítva) csak téged tisztelt, magát meg nem. Naná, hogy ez idővel/időnként visszacsap!


Szóval vagy továbbra is mimózáskodsz (holott te sem vagy az) és szétmentek, vagy megvakarod a "disznód" fülét és éltek boldogan. Emberül.

2017. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

13-as válaszolót nem értem.


Nagyon hasznos volt mert megerősítettetek egy olyan dologban amit eddig azt hittem én gondolok rosszul.

2017. ápr. 26. 19:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért tűröd el neki ennyi ideje? Te sem vagy különb.
2017. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Velem egyszer beszélne így bárki,nem köszönné meg a reakciómat.Dobnám nyomban a pi...ba az ilyen alja parasztot!
2017. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen ismerősöm mint a párod( bár remélem már nem az).

Neki felesége van és két gyerek. Ne tudd meg hogy beszél velük... Egyszerűen nem értem hogy mit eszik rajta a nő, illetve inkább hogy miért tűri el azt a beszédet amit levág a csávó. Komolyan mondom még a kutyával sem beszélnek így az emberek mint ez a csóka a feleségével.

Nagyon nem normális szerintem az ilyen viselkedés.

Nem azt mondom nekem nem csúszik ki a számon néha egy két sértő dolog, de ez akkor van ha nagyon ingerült vagyok, de utána bocsánatot kérek. Ja és még akkor sem mondok ennyire durva dolgokat, mint amit említettél hogy ő mond.

2017. ápr. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
tegyük fel együtt maradtok örökre. ha most így beszél veled, mi lesz 10-20 év múlva? Akkor már verni fog?
2017. ápr. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!