Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én hisztizem túl, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hisztizem túl, vagy ez tényleg sok?

Figyelt kérdés

A helyzet az az, hogy egy éjjel beszélgettünk a barátommal, és a hangsúly azon van hogy mind a ketten beszéltünk. Viccelődtünk, stb, semmi sértőt nem mondtam neki.

És a semmiből azt mondta nekem, hogy: most már befoghatnád a pofádat!

Szó szerint csak néztem.


Erre meg elkezdte a dumáját hogy "hát már rég aludni szeretnék, stb persze sértődj csak meg!!" Azóta nem is beszéltünk (személyesen ritkán találkozunk). Ő támad engem, pedig leírtam neki higgadtan hogy elmondtam már neki hogy nem a haverja vagyok. De még haverom se beszél így velem.


Azóta duzzog, 2 napja nem beszélünk. De nem ez az első alkalom hogy így beszélt velem, volt hogy egy bolt közepén leállt velem kiabálni egy semmiségért, ha eljön értem kocsival pl fel szokott hívni úgy hogy "gyere már b..meg!" "Letolhatnád már a p..csádat"


Bocsi a csúnya szavakért. Én nem vagyok hozzászokva a csúnya beszédhez, sőt szerintem egyenesen megalázó. De mindig az lesz a vége, hogy nem beszélünk és még ő teszi a mártírt mert én mertem neki szólni.

Most is pedig csak egy szimpla bocsánatkérésre várok.


20/L (Ő is 20)

3 éve együtt


2017. ápr. 26. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Megérdemled... értelmes ember a második ilyen után kicseszi a másikat, te meg három éve! türöd.

Ne nyavalyogj, mert van megoldás.

2017. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez már sok,ha visszaszoltal volna akkor pofon lett volna?

Mert úgy jön le.

2017. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég durva a párod. Mindig ilyen volt?

Nekem ez már sok lenne, mi még az esetleges veszekedéseknél sem beszélünk így a másikkal.

2017. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlhisztized. Ilyenkor ugyanis nem hisztizni kell, hanem otthagyni a fenébe.
2017. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

0 tisztelet a barátod részéről irántad.


Ha ez nem változik meg, hagyd a picsbe. Ennél csak jobb jöhet :) (rosszabb is, csak remélem az agyad kiadja,

hogy olyannal ne kezdj)

2017. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel. Nálam ezt a fajta stílust nem lehetne egy szimpla bocsánatkéréssel elintézni. Ez olyan, mintha minden egyes alkalommal beléd törölte volna a lábát. Csodálom, hogy 3 éve tűröd (valószínűleg ezért nem változtatott eddig).
2017. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy olyan emberrel együtt, aki nem tisztel? Latja, hogy beszélhet így veled, mert semmi következménye annak, hogy tajparaszt. Én már rég kitettem volna a szűrét, édesanyukájával beszéljen ilyen hangnemben.
2017. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Krukutyán Levente ***** válasza:
50%

Jó de van kocsija és az a lényeg !! :D Vagy nem? Mert, hogy nem az elbűvölő személyisége vett le a lábadról az tíz a huszonharmadikon szentség.


De most komolyan, mért alázod magad ilyen kapcsolattal?

2017. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz valaki olyat tisztelni, aki saját magát sem tiszteli.. Ha akár minimálisan is tisztelnéd magad vagy lenne egy fikarcnyi önbecsülésed, már rég kivágtad volna ezt a suttyó, hisztis, öntelt tirpákot. Igen, nagyon megalázó, de te ennek ellenére eltűröd.. miért is? Az ilyen szarjon sünt, már bocsánat. Én nem várnám a bocsánatkérését, elküldeném a búsba és utána nem hinnék a szokásos "brühühü szeretlek/nem akarlak elveszíteni/esküszöm megváltozom" maszlagnak (ami mindig pontosan addig tart, amíg újra nincs nyeregben az illető).
2017. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs valami mentális gondja? Mármint komolyan, vagy tedd lapátra vagy ráncigáld el szakemberhez. (mert magától tuti nem fog menni, meggyőzéssel sem)
2017. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!