Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezen mit kell csodálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezen mit kell csodálkozni?

Figyelt kérdés

Párom nemrég felhívott, késik egy órát, mert meg kell várnia egy ügyfelet (lesz ebből kettő, ismerem...). Mondom neki, jó, maradjon nyugodtan ameddig akar. Hallgat, majd megszólal miért nem dorgálom le? Folytatom azzal, miért, ezen úgyse akar változtatni, nem tudok mit tenni, ne aggódjon, el leszek. Megint hallgat, majd értetlenül kérdi, hogy komolyan, biztos?

Nem értem mi a gond azzal, hogy normálisan válaszolok.

Azt tudni kell, a munkaideje 6-ig tart, állandóan túlórázik, mert nem tud nemet mondani, általában 7-8-9 körül jön. Van hogy hajnalig bent marad, mert meg kell csinálni azt a munkát...korábban türelmesen vártam haza, sokszor szépen kértem jöjjön haza időben. Nem változtatott, egy ideje dühösen, szinte majdnem kiabálva várta haza. Eljutottam arra a szintre, hogy lesz.arom.


2017. ápr. 27. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem fél, hogy besokalltál. Jobban szeretné, ha érzelmeket vinnél a dologba, mert az elfásulástól már csak egy lépés, hogy nem csak a munkaideje, hanem ő maga sem érdekel téged.
2017. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A közöny sokkal rosszabb mint a dráma. Biztos betojt.
2017. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

erre csak annyit mondanék, hogyha szeretne otthon lenni, akkor futna haza és lesz@rná az ügyfelet.


Nekem aztán mondhatja egy ügyfél, hogy várjak rá..

2017. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy megijedt...pont azért mert már annyira sem érdekel, hogy kiakadj, mert belefáradtál. Még az is lehet l, hogy attól is fél, hogy találtál valaki mást.
2017. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!