Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom nem akar főzni, reggelit csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy finomságot, semmi ilyet. Úgy van vele, hogy őt ne "csicskáztassa" senki, holott nagyon nem erről van szó, szimpla kedvességnek, gondoskodásnak érzem, ha pl. reggel a párom az ágyba hozza nekem a kaját. Nem kell ebből rendszer, de én szerettem mindig is az ilyen apró figyelmességeket. Cserébe persze én is megteszek neki mást. De így nagyon egyoldalúnak érzem a dolgot. Ő az első ilyen, akinek ez nem tetszik. 27/F
2017. ápr. 28. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Próbáltad már megbeszélni vele?

Bár a szívesség attól szívesség, hogy szívből jön.

Ha egyoldalúnak érzed a kapcsolatot, akkor minden esetre megbeszélés, és ha nem megy, keress egy gondoskodó lányt.


21/L

2017. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Ha te szoktál neki hasonlóan kedveskedni, akkor érthető, ha rosszul esik. Talán meg kéne vele beszélni?

"Drágám, én nem követelőzni akarok, de neked is jól szokott esni, ha reggel beviszem a kávét, én is örülnék egy kis törődésnek néha".

2017. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az előző párja folyamatosan bántotta, szerintem most lázad, hogy ne forduljon még egyszer elő, lehet ez van mögötte.
2017. ápr. 28. 21:16
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Eléggé egy bites lehet a Drága, ha az előző partnere gyökérségeit rajtad veri le. Itt inkább az a kérdés, hogy ilyen áron maradnál-e mellette?
2017. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez olyan, hogy vagy jön magától, vagy nem, de el-

várni semmi értelme. Akkor te sem szívességet teszel,

csak adsz valamit, ami után vársz valamit.


Férfi létemre szoktam reggelit csinálni, amikor van

barátnő a háznál, de soha nem vártam el, hogy bármi

viszonzást is kapjak. Mindenesetre jól esett, amikor

hazaértem este, és várt a melegszendvics. Igaz, hogy

már kihűlt, de nem az volt a lényeg :)

2017. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

beszélj vele, ez az első és legfontosabb.


kérdés: ha ő nem főz, akkor egyedül csak te főzöl? vagy akkor mit esztek?


egyébként hiába fogod kérni, hogy egy kis figyelmességet szeretnél tőle, ha ő önszántából nem hajlandó erre, akkor kész vége.


gondolom együtt laktok, házimunkát azért ugye szokott végezni? hisz ha már nem főz, akkor remélem azért takarítani szokott.


ha meg az se, akkor meg ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. szóval, akkor ne nagyon panaszkodj.


ezen kívül egyébként szokott neked kedveskedni mással?

2017. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Én a kérdésedet úgy ahogy van cakompakk elküldeném neki. Szerintem tök korrekt, nincs ebben semmi különleges kérés, csak egy kis kedv kéne hozzá.
2017. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Panaszkodni semmiképp sem érdemes anyukádnak, lásd az előző kérdést.
2017. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Máglyára vele, ez egy boszorkány!
2017. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
Én a sütit is megsütöm, ha ő addig felfúrja a polcot :D
2017. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!