Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján tetszem neki vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés
Együtt dolgozunk egy sráccal 2 hete egy projekten. Az elején nagyon érdeklődő volt, sok mindent tudni akart rólam, mindig hívott, hogy ezt meg azt csináljuk együtt, de akkor még gondoltam, azért, mert tudja, hogy ahhoz, hogy együtt dolgozzunk, kell a jó kapcsolat. Annyira nem voltam nyitott, emiatt felvett egy ilyen flegma viselkedést, amiből később konfliktus is lett. Megpróbáltam én javítani a dolgon, tehát elkezdtem vele ismét beszélgetni stb, emiatt ő is megnyílt és volt, hogy elejtett olyan mondatokat, hogy szerinte gyönyörű vagyok. Egyébként még emiatt sem gondolnám, hogy azért mondta, mert bármit akart volna, csak kedveskedni próbált, mert elég kevés az önbizalmam. Az elmúlt napokban sokszor megölel csak úgy, magához húz, mondta, hogy kedves a hangom. De nem tudom, nem lép semmit. Így összességében elég furcsa a viselkedése, plusz ez a sértődős rész, emiatt gondoltam, hogy talán tetszem neki, de viszont semmit nem lép, hagy elmenni mindig, utána nem ír, csak akkor találkozunk, mikor dolgozunk. Fiúktól kérdezném főleg, hogy nálatok mit jelent ez a viselkedés? Sajnos egyre többet gondolok rá.
2017. ápr. 29. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogadd a bókokat, te is dícsérd meg, ha valamiben inponál. Egyértelmű, hogy bejössz neki az meg valószínűsíthető, hogy nem jeleztél neki vissza. Mivel most nálad a labda, most neked kéne.

30/f

2017. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan, aki mindenkinek teszi a szépet (ismerek ilyet :D ), akkor igen, tetszel neki, és ezt kezdi felvezetni. Ha te erre vevő vagy, akkor te is kimutathatod, hogy benne vagy ebben, és akkor talán elindulnak a komolyabb lépések is.
2017. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy mindenkinek teszi a szépet, inkább, hogy mindenkivel jófej (fiúkkal, lányokkal egyaránt). Nem tudom, lehet, hogy tényleg képzelődöm és amiket én "jeleknek" gondoltam, azok szimplán a személyiségéből fakadnak.
2017. ápr. 29. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!