Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom soha nem bókol, sőt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom soha nem bókol, sőt! Szokott csúfolni. Ami miatt úgyérzem, hogy nem tetszem neki. Miért szerintetek?

Figyelt kérdés

pl kérdezte minek akarok másik fülbevalót

mondtam: hogy szebb legyek

erre a válasza: azzal se leszel szebb.mert nem vagy szép.

miért ilyen velem?

állítólag ha a párunk nem is helyes, annak aki szereti a legszebb. nem?

vagy ilyen beszólásokkal ő a vagány?

vagy???


2010. máj. 14. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez bunkóság volt a részéről. Átgondolnám ezt a kapcsolatot. Ilyet nem mondunk annak akit szeretünk.
2010. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de szerintem ő azt hiszi, ez poén.

csak már annyiszor mondtam neki, hogy egy nőnek fontos, hogy a párja mellett szépnek érezze magát

tönkreteszi az önbizalmam

pedig miatta vagyok szőkéből barna, meg magassarkú helyett edzőcipős és ezt kapom ilyen nagy változásra mindig

soha nem elégedett

de szerintem, mert nem is fogja fel, hogy ezzel mit okoz

2010. máj. 15. 00:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon gááz...szinte lealáz,h mondhat a bnőjének vagyis Neked olyat h nem vay szép,még csak poénból is...nagyon rossz ha poénból mondja,meg az is ha komolyan gondolja,egyik rosszabb mint a másik,a helyedbe én is elgondolkoznék ezen a kapcsolaton :/

ha miatta ennyit tudtál változni, h tud ilyeneket mondani,ez nagyon nagy bunkóság:SS

ilyenkor nem lehet azt mondani h engedd el a füled mellet vagy szard le, mert nem vmi idegen vagy haver mondta Neked hanem a saját párod, szóval ez így nem egy normális kapcsolat, én a helyedbe leülnék és elbeszélgetnék vele, h ez neki teszik?poénból csinálja? vagy csak ez menő a számára? és mond meg h ezzel téged nagyon meg bánt ha eddig nem vette volna észre

és azért lenne jó ha minnél hamarabbb megbeszélnétek ezt a dolgot, mert ha ez így megy tovább akkor neked csak egyre kiseb lesz az önbizalmad,a mi kihathat a további kapcsolataidra is esetleg

csak fel a fejjel és beszljétek meg!! :)


(bocsi h hosszúra sikrült, egy lány)

2010. máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki gyorsan ezt a fickót.
2010. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele még egyszer. Mond el neki, h neked ez fontos. És hogy vagy értékelje és viselkedjen veled normálisan, vagy küldd el...
2010. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma mondta ezt, ,erre én jól be is sértődtem és elmondtam neki, hogy ez akár "válóok" is lehet, mert egy nő muszáj, h szépnek érezze magát pláne a párja mellett

így besértődve hazajöttem, ma nem alszunk együtt

de akármikor beszól, én mindig rászólok, mégis kb 1 hét, és megint kezdi

vagy neki lenne kicsi az önbizalma? nem értem!!!!!!!

2010. máj. 15. 00:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Változnod sem kellett volna a kedvéért. Senkiért sem érdemes megváltozni, aki nem tud úgy szeretni, ahogy vagy.
2010. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hm....ez elgondolkodtató
2010. máj. 15. 00:48
 9/13 anonim ***** válasza:
én biztos nem fogadnám vissza soha többet! Keress olyan barátot, aki olyannak értékel amilyen vagy. Az ilyen tahókat magukra kell hagyni.. főleg hogy már beszéltél vele és akkor sem képes felfogni a dolgot.
2010. máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy szte nem vagy szép? Akkor miért jár veled? Dobd ki a francba!
2010. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!