Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek nincs orgazmusa....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nincs orgazmusa. Lehet gond a f*rok méret? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 honapja vagyunk egyutt. Elmondasa szerint nagyon szeret engem.de nem boldog... parszor mar lefekudtunk es kb egyszer max kétszer volt orgazmusa szex kozben. De az utobbi idoben vegkepp nem tudom eljuttatni a csúcsra őt. Elottem mar volt fiuval.akivel rendszeresen dugtak kb 3 honapon keresztul. Es biztos vagyok benne hogy nagyobb merete volt neki.mert valtogatja a noket a pasas. Es azert merult fel bennem a kerdes hogy esetleg a meret lehet kicsi.mert szex kozben pl tegnap is dugom őt és megse nyekken. megkerdeztrm tole hogy elvezi e. Es kicsit magasabb hangon igegesebben azt mondja.hogy jo. Amugy en a vastagsagra gyanakszom. Szerintem kicsit vekonyabb a peniszem .mint kellene lennie. Es a baratnom eleg ideges az utobbi idoben. Es kb egy honapja azt mondta meg nem tette tul magat a fiun akivel dugtak . Amugy kicsit ugy erzem mintha *lötyögne* a far*am a lanyban. Leirom a meretet es ha valaki tud segiteni.hogy mi lehet a gond.azt megkoszonom. Vastagsag a legvekonyabb ponton 3.6 cm a peniszem kozepenel 4 kb... Bocsi a helyesirasi hibaimert.telorol irom.
2017. ápr. 29. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
4-5 között szerintem normális. A hossz meg kevésbé számít mint a vastagság, de azért 12-13 centissel már lehet orgazmust okozni. Szerintem csak valamit rosszul csinálsz vagy gyengén dugsz nem tudom. De megkérdezhetnéd tőle mi miatt nem élvezi. Lehet más az oka. Ha meg valóban kicsi, akkor nem illetek össze, sajnos van ilyen. A hüvely is eltérő lehet, nem minden lánynak ugyanolyan.
2017. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen kérdéseknél sose értem, hogy aki leírta, az szokta az agyát gondolkozásra is használni?!


Szerinted a barátnőd hogy elégült ki, amíg nem volt pasija?! Neki szép nagy farka van, vagy mi?! Tudod egyáltalán, hogy mi az a csikló?!

Láttál te már 3-4 centi vastag tampont, Tökike? Ha az 1 centis tampon nem lötyög felrakáskor, akkor a te 3x akkora farkad hogy lötyögne már?! Vagy a te csajod 3 tampont dug fel egyszerre magának? Mert akkor valamit nagyon benéztél, és az istállóban lehetsz...

Te komolyan azt hiszed, hogy a nő kielégítése abból áll, hogy a farkaddal reszeled, és kész is?! Olvass már el pár könyvet, könyörgöm... :/

2017. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Estádio de Felchút ***** válasza:
67%
Nem tud mindenki jól dugni. Evvan, koma.
2017. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

#2 szerintem az ilyen kérdezőknek agya sincs.. szóval nincs mit használni.


a lényeg, hogy neki kicsi a farka és most összedől a világ.. kisebbségi komplexus mindegyiknél befigyel.


az eszükbe sem jut, hogy nem csak dugással lehet orgazmust elérni..

2017. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Megfelelő, előkészítő előjáték (kéz, száj) és amikor már a csaj kéri,(ha magadtól nem ismered fel a jeleket) akkor + dugás = eget rengető orgazmus
2017. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Értékelem az aggodalmadat, de ha neki nem jó, nem neki kéne szólnia / segítenie / tanácsot adnia? Néma gyereknek...
2017. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Eleve minek jön össze addig veled, amíg a csávón kattog? Nevetséges. Persze, hogy nem elégul ki, ha érzelmileg sincs ott veled, aktus közben, csak tőled várja a csodát. Az átmérő korrekt, átlagos. Hogy lötyögne már? Szerintem éretlen a csajod, ez nem a te sarad.
2017. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
A péniszed vastagsága átlagos,az nem lehet a probléma forrása.
2017. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
a 7-esnél a lényeg!
2017. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Nincs annál kiábrándítóbb, mint amikor egy férfi reszelés közben, izzadó homlokkal arra vár, hogy a nő végre kielégüljön. Nekem ettől minden kedvem elmegy a dugástól, rettenetesen frusztráló, és garantáltan nem elégülök ki. Az ilyenek szoktak egy idő után átmenni Singer varrógépbe... Brrr... :/

De ha jó a pasi, akkor ilyen gond nincs. Egy jó pasi ÉLVEZI a nőt, játszik, kényeztet, és közben nem tud betelni vele - na, ez az igazi orgazmus okozója. Az ilyenek mellett könnyedén van többszörös is, és mellettük mosolyog a nő másnap reggel is. :)

2017. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!