Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám páromat leszokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám páromat leszoktatni az önkielégitésröl nem akar nemi kapcsolatot akár hányszor kérdezem mindig azt mondja fáradt kétszer kaptam rajta hogy csinálja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:

bazz több komment van mint hozzászólás :D


Am szerintem próbálj vele naponta többször szeretkezni :D

2010. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha többször önkielégít a barátod, mint hogy veled szexeljen akkor bár csúnyán fogalmazott az első válaszoló de valószínűleg nem kíván...

Szexelni fáradt, önkielégíteni nem?!:s

2010. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod leszoktatni-ha magától nincs ennyi esze...

De én a te helyedben orálisan kielégíteném,és rámásznék..Nincs az a normális pasi,aki egy nehéz nap után is nemet mond a bnőjének(mégha nem is áll fel utána,akkor se mond ilyet)

2010. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Az első durván mondta,de lehetséges vagy valamiért nem kíván.Nem változtál meg esetleg külsőleg?Nem híztál?Mert ez olyan dolog,hogy én se szexelnék egy olyan csajjal aki úgymond nem add magára,pl:elhízik,vagy valami előnytelen dolog lesz a külsején,én akkor inkább szakítanék,hogy ne húzzuk egymás idejét,ő is találjon mást és én is.És ezt csak kérdezem,hogy lehet emiatt,csak nem akar megbántani.Szerintem kérdezd meg tőle,hogy min változtathatsz magadon,vagy szexuális technikádon.
2010. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele,hogy mondja meg öszintén mi a baja veled,ez nem normális hogy inkább magát választja helyeted,ha nem kellesz neki akkor jobb ha most kiderül.Sok sikert!!! u.i.:ne ereszkedj le a HÜLYÉK szintjére,mert legyőznek a rutinjukkal:))))
2010. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne dugni akarj, hanem tanulj meg helyesen írni!!!!;)
2010. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!