Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt csak én érzem megalázónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én érzem megalázónak?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok a párommal (én vagyok a nő), nem élünk még együtt. Külön műszakban dolgozunk, ezért csk hétvégén tudunk találkozni. Ez idáig mindig én hívtam fel, hogy találkozzunk, van e terve vagy programja. De kezdem unni, hogy ő sose keres, azt mondja azért mert ő alkalmazkodik hozzám. Dehogy egy év alatt egyszer sem kezdeményez....kezdem azt hinni neki mindegy, hogy találkozunk e vagy sem, olyan megalázónak érzem, mintha én futnék utána.

Voltatok már hasonló helyzetben?


2017. ápr. 30. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Már egy éve együtt vagytok, és csak most kezdett el zavarni ez? Szerintem bármelyik verzióban furcsa lenne, mivel egy kapcsolat a kölcsönösségről szól, azaz, hogy nem mindig csak az egyik keresi a másikat... Próbáld megbeszélni vele, hogy miért csinálja ezt, és hogy ez téged zavar.
2017. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az előző barátom az egyetem miatt hanyagolt. Legalább is ő ezt mondta, de nem azért volt. Ha nem kezdeményez az azt jelenti, hogy rád unt. Egyszer kipróbáltam, hogy nem írtam neki két hétig, hogy találkozzunk (igen elég nagy mocsokság de már nagyon elegem volt) és szerinted írt? Hát nem. És igen, elég megalázó volt, ezért szakítottam vele, de előbb kellett volna.
2017. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
te alázod meg magad és szánalmas is vagy hogy olyan busz után szaladsz ami nem áll meg.legyen már tartásod,ha nemérdekled mit akarsz???
2017. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez ilyen játék az ego-val, vagy nem is tudom hogy nevezzem, biztos szeret Téged a párod, csak kéreti magát, mint egy rossz gyerek.

És ha nagyon hozzászoktatták a másikat ahhoz, hogy mindig csak 1 oldalról van a kezdeményezés, akkor ő nem fogja érteni, miért nem keresik.

Tapasztalat, talán ez lehet a magyarázat.

2017. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve kéretetti magát?


Szerintem ezt beszéljétek meg.Ha meg nem változtat dobd ki.Egymáshoz kell alkalmazkodnotok,nem neki hozzád.


Ezen kivül minden okés?

2017. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Minden okés lenne, de kiderült egy év után, hogy van egy havernő, akinek segít,

feljár hozzá beszélgetni.....emiatt bizalmatlan lettem....

2017. ápr. 30. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A barinőhöz nem beszélgetni jár, hanem d.gni. Ne légy már naív.
2017. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lépjél gyorsan, ennek vége 😑
2017. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A havernőhöz rá ér feljárni "beszélgetni", de arra nem, hogy Neked egy év alatt dobjon egy üzit, mi van veled, vagy mikor találkoztok? Bocs, de lapát. Inkább a megoldas keresése nem a kidobás híve vagyok de ebben az esetben legalább a maradék önbecsülésed megőrzése érdekében szakíts. Sajnálom, de ezt a fiút nem érdekled már és annyi gerince sincs, hogy lezárja a kapcsolatotokat, úgyhogy Neked kell lépned. Feltéve, hogy nem akarsz a végén egy összetört lelkű önbizalomhiányos nő lenni.
2017. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!