Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt megalázónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt megalázónak és jogosan vagyok sértett?

Figyelt kérdés

Barátommal összevesztünk délután. Nem szeret smsezni, de írtam neki. Visszairt, annyit mondott, hogy ha ő nem keres akkor úgy látja, hogy nem beszéljük meg és hepciáskodott, pedig most tényleg nem csináltam semmit, szokásához híven felkapta a vizet a semmin, és még nagyobb patália lett.


Elköszöntem 8 körül, hogy holnap beszélnünk kell.

9körül hívtam, mert meg akartam beszélni és úgy éreztem rendbe akarom hozni. Nem vette fel, majd később hívtam még egyszer, akkor se vette fel és még a telefont is kikapcsolta.


Oké, haragudjon ha úgy van és tényleg ha nem megy tovább akkor szakítson, de azért ennyibe nem néz, hogy írjon, hogy hagyjam, vagy felvegye hogy most nem akar beszélni, hanem kikapcsolja a telefont.


Ilyet sosem csináltam és úgy érzem, hogy másfél év után ilyet csinálni...

22 L


2016. jan. 21. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

És te ezt még a pasidnak nevezed?:D ne höhögtess már ez nem kapcsolat :DD

gyerekek vagytok vagy mi?

dobd ki a fenébe az ilyet!

2016. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jogosan haragszol,mert annyit mondhatott volna:"jól van baby, holnap megbeszéljük,most fáradt vagyok pihenek"...vagy akármi.

Az előzmények már egy más kérdés...arról nem tudunk sokat.

2016. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:
100%

jogosan

ez nem egy viselkedés

ez egy otrombaság

még egy idegennel is

hát még a szerelmével

2016. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt írta, hogy neki elege van a veszekedésekből, szeret, de mindennek van határa.


Hangsúlyozom, MOST tényleg nem csináltam semmit, túlreagálta és megint vita lett.



23 évesen nem gondoltam volna, hogy inkább kikapcsolja a telefont.

Én ezt nem hiszen hogy jóvá lehetne tenni.

2016. jan. 21. 22:26
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
... és még egy ilyen "három i betűs" pénisznek, azaz egy infantilis idegroncs idiótának is van csaja. Hát behalok, komolyan.
2016. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érzem jogosnak, és akárhányszor eszembe jut a sírás kerülget. Nem hiszem, hogy másfél év után ezt érdemlem.
2016. jan. 21. 22:27
 7/14 A kérdező kommentje:
Ti megbocsátanátok ezt ? Meg lehet ezt még beszélni vagy halott ügy ? Nagyon szeretem, de ez sok volt.
2016. jan. 21. 22:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Mért veszekedtek?
2016. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez egy bonyolult dolog. Ha problémám van vagy bánt valami és közlöm vele, akkr abból is vita lesz, ha megbánt és rosszul esik majd közlöm vele hogy szarul esett akkor megint az a reakció hogy "istenem megint valami amit meg kell beszélni és amin lehet problémázni". Mert hogy neki pl nem esett volna rosszul.
2016. jan. 21. 22:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, nincs érzelmi intelligenciája és homokba dugja a fejét a problémák elől. Amíg vele vagy, csak lehúz és rosszul érzed magad miatta. Másfél évnél még a szerelemnek kéne dúlnia, nem a veszekedéseknek, ez nem normális. Nyilvánvaló, hogy nem illetek össze.
2016. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!