Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha járok egy fiúval, akivel nem vagyok boldog, de odavagyok egy másikért?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy 1 hete járok ezzel a fiúval ugye,és egy másikért megőrülök,de szemétség lenne ennyi idő után őt kidobni én úgy gondolom.A fiú viszont nagyon szeret,odavan értem,és nagyon boldog.Segítsetek!!!!!
2011. júl. 1. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, nem is kicsit. Velem is volt ilyen, én szakítottam és azóta nem is szólunk egymáshoz. Persze azzal nem jöttem össze, akivel akartam volna :( Gondold át! Elhagynád azt, aki szeret azért, akivel nem is biztos h összejössz. De nem is éri meg velemaradni, ha nem vagy vele boldog. Én elhagytam, lehordott engem mindenféle kígyónak, gonosznak...meg is értem. Nagyon megbántanád, ha elhagynád, de nem tehetsz mást, hiszen nem szereted. Inkább most, mint 3 hónap múlva, amikor még jobban hozzádkötődik. Így is fájni fog, de később még jobban, úgyhogy siess!
2011. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) a helyzet az hogy a másik fiú 1 éve "harcol" értem,de még sosem adtam neki esélyt..pedig tetszik.
2011. júl. 1. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha 1 éve harcol érted és odáig vagy érte, akkor minek jöttél össze ezzel a másik sráccal?

Azt kell, hogy mondjam 28 évesen kezdem nem érteni a női logikát :S

2011. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

azt a kis részletet kihagytam,hogy csak mostanság kezdett nekem tetszeni.. :S

de a mostani fiút meg ha kidobnám,nagyon nagy lelkiismeret furdalásom lenne,és teljesen magamba fordulnék.már most iszonyúan érzem magam

2011. júl. 1. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A kérdésem továbbra is áll. Minek jöttél össze ezzel a sráccal? Ha ezt meg tudod válaszolni kiderül, hogy érdemes e együtt maradnod vele. De ahogy elnézem ez csak rosszabb lesz idővel. Szerintem szakíts még itt az elején. Majd a másiknál vigasztalódj. nem lesz lelkiismeret furdalásod sem.

2011. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért jöttem vele össze,mert tetszett nekem meg minden,és úgy éreztem akkor hogy boldog leszek majd vele.erre most kiderül hogy nem.. :////
2011. júl. 1. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, akkor meg is van a válasz, már csak meg kell tenni a szükséges lépéseket...
2011. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

esetleg valami javaslat hogy közöljem- vele finoman?

bocs hogy ennyire gyökér kérdéseket teszek fel xD

2011. júl. 3. 00:06
 9/9 anonim ***** válasza:

AZt nem kell feltétlenül közölni vele, hogy más jön be. :)

Inkább mond meg kerek perec, hogy te másra számítottál és ne haragudjon rád, de úgy gondolod, hogy mégse működne közöttetek ez a dolog. Még mielőtt kialakulna, valami komolyabb álljatok meg.

Én legalább is kb. ezt, így el is tudnám fogadni, főleg ilyen rövid idő után. Persze, azért készülj válasszal a "Miért, mire számítottál?" kérdésre.

2011. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!