Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotoknak nem lennének céljai?

Figyelt kérdés
A barátomnak látszólag nincs semmilyen célja az életében. Alig dolgozik, otthagyta az egyetemet és még a háztartási feladatokból sem veszi ki a részét. Egész nap játszik, tévézik, sportol a haverokkal. Én ehhez képest azt sem tudom merre áll a fejem sokszor a munka és az egyéb feladatok között. Baromira idegesít. Ti mit tennétek?
2017. máj. 1. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Azért gáz ha nem is dolgozik, amúgy ha ez megvan és céltalan lenne az nem zavarna, én is az vagyok és a mának élek, de dolgozni muszáj.
2017. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én férfi vagyok, és igen, zavarna. Nem kell mindenkinek egyetemet végezni, de egy jó szakma, vagy egy szép életcél kell. 23/F
2017. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért nehéz kérdés, mert ilyennel én össze se jönnék. Ha egy gyereket akarok pátyolgatni, akkor majd szülök, és nem 20 évesen fogadom örökbe.

A helyedben elbeszélgetnék magammal, hogy miért nem egy felnőtt férfi kell nekem, akinek nem anyapótlék lennék, hanem a szerelme. Nem azt mondom, hogy 42 éves vén papókkal állj össze, félre ne értsd! De egy 20 éves, felnőtt, fiatal férfi, aki érett a közös életre, az nem csak játszik, amíg te eltartod, és reggelente beviszed neki a kakaót!


Ha az jön, hogy "de szeretjük egymást", akkor tarts inkább kutyát! Szeret, hűséges, odabújik hozzád, te meg eteted, gondoskodsz róla, örülsz, hogy otthon vár valaki. Csak sokkal olcsóbb, és nem néz téged mindenki baleknak, amiért takarítsz is utána!

2017. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha konkrét céljai nem lennének, az nem zavarna.
2017. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem zavarna,mert ilyen nővel össze se jönnék. Köszönöm de szobanövényeim már vannak otthon.


Nem kell, hogy egyetemista legyen, vagy világmegváltó céljai legyenek, de egy hobbi, és hogy melózzon, az kell.

2017. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnék ilyen emberrel együtt lenni. Az egy óriási probléma, hogy nincsenek céljai, nálam már ez kizáró tényező, de emellett láthatóan nem tisztel téged, nem törődik azzal, hogy ő is kivegye a részét a házimunkából, főleg, hogy csak otthon b..ssza a rezet konkrétan.
2017. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
61%
Röviden és velősen; rövid ideig nem gáz, de konstans viszont rettentően.
2017. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi jól elvagyunk célok nélkül. Apróbb, mindennaposak voltak, mint ház, gyerekek.

Viszont, dolgozni azért kéne, már csak azért is, ne a neten unatkozzon egész nap az ember. Az sem árt, ha a ház úgy néz ki, mintha laknának ott. Egész nap TV, játék, sport, az gáz lenne.

2017. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a céltalan azt jelenti, hogy nincs nagy ambíciója, de amúgy tisztességesen dolgozik, akkor az rendben. De ha tényleg semmit nem vár az élettől, csak ül a számítógép előtt, az gáz.
2018. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!