Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás esetén megbocsajtana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás esetén megbocsajtanatok a parotoknak? Mi zajlana le bennetek? Milyen feltetelei lennenek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi esetre se bocsájtanék meg,aki egyszer megcsal megcsal négegyszer is. A megcsalásnak igaz legtöbszőr van oka,de nentség nincs rá. Aljas dolog a hűtlenség .
2015. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem bocsátanék meg neki soha. Számomra aki megcsalja a párját az halott. Nem érdekelnének a magyarázkodások meg a bocsánat kéregetés. Ha nem boldog vagy nem adok meg neki mindent szóljon és megpróbálunk változtatni. Ha nem jön össze hagyjon el de ne csaljon meg.
2015. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első hármat megbocsátottam (amiről tudtam), a negyediket olyan emberrel követte el, amit már nem tudtam.
2015. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem

bármennyire is szeretem, ez főben járó bűn, nem érdekelnek a kifogások...nincs rá bocsánat...

Lelkileg nem zuhannék meg, de elgondolkodnék, hogy én mennyire vagyok hibás, de ezen már egyedül...

nyugodtan szakítanék és vége lenne...nem hisztiznék, meg visszacsalás meg ilyenek esélytelenek...


22F

2015. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert az isteni tulajdonság. Átértékelném a páromat, és oda tenném, ahová a kapott érték tartozik. Hogy utána mi lesz, az csak rajta múlik.
2015. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem.

L21

2015. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

A körülményektől függ. Ha nem jelentett neki semmit, csak vágyott egy kis szexre, akkor persze, hogy megbocsátanék. Azért, mert szeretem, még nem a személyes tulajdonom, egy szabad ember. Fájna mint állat, de túllépnék.

41F

2015. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam megbocsájtani! De meg is bántam, eltelt egy pár év és bánom nagyon hogy nem adtam esélyt! Ugy is megcsalt volna újra de legalább akkor megutáltam volna érte!
2015. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem bocsájtanék meg.
2015. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Árulóknak nincs bocsánat! Illetve nem olyan bocsánat, amivel utána a kapcsolat folytatódhat....
2015. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!