Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejt a párom, miért?

Figyelt kérdés

Szeret, jól elvagyunk, de van hogy napokig nem hallok felőle! Ilyenkor mindig a haverokkal van. Én már arra gondoltam hogy új nője van bár mindig ilyen volt valahogy képtelen kommunikálni vagy nem akar nem tudom. Nem vagyok féltékeny meg tudunk mindent beszélni ha menni akar menjen. Régebben az volt a baj hogy túlságosan "megfojtom" szerintem ez nem volt igaz. Lehet most már túl hosszú az a bizonyos "póráz"? Általában beszélünk azért sms, vagy telefon..naponta. Egy éves kapcsolat, semmi veszekedés..


Voltatok már ilyen helyzetben és mi volt a kiváltó ok???

Két szálat futtat, vagy csak szimplán idióta..

És ha volt oka kiderült? Vagy nyomoztatok?

Mit kéne tennem azon kívül hogy most elhajtottam a retekbe..csak az évfordulónkat felejtette el ill. szervezte át..

Köszönöm!


2017. máj. 3. 14:53
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Ismerkedéskor nem gáz, ha nem beszéltek minden nap, de azért pár hónap után max nagyon indokolt, elfoglalt időszakban tartom okénak, ha nem számol be semmiről napokig.


Közbe' mire ezt leírtam, észrevettem, hogy évforduló is volt. Hát figyelj, nem feltétlen van másik nője, de hogy magasról sz-rik rád, és nem becsül meg, az biztos.

2017. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Tulajdonképpen mi a baj? Egyszer azt írod, napokig nem hallassz a barátod felől, aztán azt, hogy minden nap beszéltek. Senmi veszekedés, csak elhajtottad a retekbe. Előbb magadban kéne tisztáznod, mi a bajod, és mit szeretnél helyette. Aztán ezt kulturáltan megmondani a barátodnak.
2017. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Én így nem bíznék benne. A leírtakból szerintem van neki más...ha nincs akkor idióta és inkább hagyd el. Ha majd gyereketek lesz azt is elfelejti?
2017. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű: ha nem találkoznak az igényeitek annak a terén, hogy mennyi időt szeretnétek egymással tölteni, akkor megérett a szakítás. ezt beszéld meg vele. Mondd meg neki, hogy tervezed a szakítást emiatt. vagy észbe kap, vagy nem, de ha nem, akkor meg főleg nem ért sokat a kapcsolat. ne kezdj el gyerekes játékokba...nyomozni meg ilyenek..
2017. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Elgondolkodtat mind..pláne hogy Ti is így látjátok..

Ez a napokra elfelejtés nem jellemző rá az utóbbi másfél hónapban volt..szerinte nem illünk össze, elég nagy arca van amúgy. Meg szeret a megrögzött baráti körével iszogatni, 15-20 éves ismeretségek persze hogy nem mond nemet.

Nem hiszem hogy így sokáig együtt fogunk maradni....:(((

2017. máj. 3. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Na most akkor napokig nem is hallasz felőle, vagy naponta beszéltek?? Én itt elakadtam... Mert ha csak nem találkoztok az rendben van (kivéve ha két utcára laktok), de ha nem is beszéltek az gáz.


Mi se találkozunk minden nap, de beszélni beszélünk többször is. És ő is elfelejtette az évfordulót, sőt sokszor azt is amit előző nap mondtam :D De ő már csak ilyen.

2017. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hany eves?
2017. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem normális, reggel beszélünk, délben felhív, este találkozunk. A tiétek nem kapcsolat.
2017. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, néha belefér..de már több a néha lassan:(..

negyvenes "pár" vagyunk. Gyerekei nem élnek vele.

..... köszi a válaszokat!

2017. máj. 3. 16:58
 10/11 A kérdező kommentje:

..mondjuk lehet érdekes dolgok derülnének ki nyomozás során..de annyit nem ér meg. Voltam férjnél tényleg ott sem volt ilyen még az utolsó években sem!! Gyerekeim már nagyok ők sem képeznek bármilyen konfliktus-forrást.

Mintha két teljesen más ember lenne már az őrületbe kerget.

2017. máj. 3. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!