Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez másoknál is így működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másoknál is így működik?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén 3 nap elmentünk "kikapcsolódni". Ebből 3 napot csak a hobbijának szentelt. Akkor megmondtam neki rosszul éreztem magam, mert velem nem foglalkozott. Tegnap este kijelentette el akar menni szombaton, azaz ma horgászni. Rosszul esett, úgy érzem egyáltalán nem gondolt rám. Jó lett volna egy közös nap anélkül. Jövő hétvégén versenyen lesz 3 napig. Ezért sem értem miért nem bírta volna ki ezt a hétvégét nélküle.

Nálatok is van ilyen? Mindig muszáj hobbiznatok? Egy napot se bírtok ki nélküle?


2017. máj. 6. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Még hányszor kérdezed ezt itt meg a horgászós pasidról? Mi nem fogunk tudni válaszolni, te viszont tudsz vele kommunikálni.
2017. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor beszéltem vele.

Arra vagyok kíváncsi hogy másoknál is mindig kell hobbizni?

2017. máj. 6. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Az alapján, hogy már több ilyen kérdést is olvastam az elmúlt hetekben, azt mondom, igen, másnál is ez a helyzet.


(off: MIÉRT? Komolyan mondom, nem akasztanak ki az önsajnáltatós kérdések, se a lehetek terhes kérdések, se az alfahímes kérdések, se a brokimérettel kapcsolatos kérdések, de az, hogy ilyen embereknek komoly kapcsolata van, ez kiborít. Napokig nem is törődik a barátnőjével, mert horgászik, az meg odavan érte és találgat, hogy mit csinálhat rosszul. Mi történik itt, gyerekek?)

2017. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez kérlek mindenütt így működik, ahol a feleség egy kibírhatatlan perszóna, a férj meg nem akarja se lapátra tenni, se adni neki a nyelivel.


Hát hobbizik.

2017. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira azért nem vagy fontos neki, mint ő neked, és, ahogy szeretnéd.

Szóval engedd el a halaihoz végleg, én azt tanácsolom.

Nem lesz öngyilkos, vagy depressziós, attól ne félj!

2017. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Az én párom hobby szinten zenèlget.Néha otthon pár órát,de előfordul,hogy valamelyik közeli szórakozóhelyen csinál bulit.Viszont akkor is oda jön hozzám amikor épp más zenél,vagy szünete van.


Ezen kivül minden oké köztetek?

Beszélgetettek már erről?

2017. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is horgászom...1 éves a kisfiam, ennek megfelelően tavaly harmad annyit voltam kint, mint korábban...de előtte is vagy a párommal mentünk, vagy min. figyeltem arra, hogy az ő programjaiban is részt tudjak venni...így mindenkinek jó...
2017. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nalunk nem igy van. Az en parom es horgaszik. Versenyekre is jar, olyankor altalaba egy hetig nincs itthon. Aprilisba volt egy versenyen egy hetig meg juniusba megy ujra szinten egy hetre. De ez ido alatt is naponta tobbszor felhiv es ir. Nem azert mert azt mondtam neki h mar pedig fel kell hivnia es kesz, hanem mert hianyzom neki. Ha megyunk hetvegere kikapcsolodni altalaba hozza a horgasz cuccat es horgaszik is, de nem ul a botok mellett egesz allo nap hanem velem foglalkozik es ha kapas van csak akkor megy ki.(van kapasjelzo) Addig pedig filmezunk, beszelgetunk, pihenunk es egymassal foglalkozunk.

Ha igy nem vagy boldog, illetve ez a szenvedelye nincs jo hatassal a kapcsolatotokra, ugy gondolom nem vagytok egymashoz illoek. Probaljatok kompromisszumot kotni ezzel kapcsolatba.

Ha nem megy es fontosabb a horgaszat mint te akkor sajnos nem sok ertelmet latom a kapcsolatnak.

2017. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Meh... Hányszor kérdezed még meg? Miért nem teszed már lapátra, ha ennyire idegel a viselkedése?
2017. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

Figyelj, még meddig vergődsz hülyeségek miatt?!


Ha nem tetszik, akkor hagyd ott, majd talál olyan csajt, aki esetleg vele együtt horgászik :)


De amíg vele vagy, addig befoghatod, mert szimpla rinya az egész.

2017. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!