Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, és a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, és a párom több, mint egy hete nem keres, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben többször veszekedtünk, és kaptuk fel a vizet apróságokon.

Én nemsokára vizsgázok, amitől teljesen kivagyok idegileg... amit valószínűleg a környezetemre is kivetek. Természetesen bocsánatot is kértem, és mondtam, hogy változtatni fogok..

El akartam menni és beszélni vele, de azt mondta ne menjek.

Több, mint egy hete már, hogy a párom "nem áll velem szóba". (Vidéken lakik, messze egymástól, és dolgozik..) Telefont nem veszi fel, ha írok neki nem reagál...

Férfiak, miért van az, hogy nem keresitek a barátnőtöket, ha valami nehézség ütközik a kapcsolatotokban?

Köszönöm előre a segítséget! Nem tudom mi tévő legyen... :(



2017. máj. 8. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak megijeszteni, de lehet most gondolja át, hogy mit is akar tőled...

vagy már döntött és nem tudja hogyan közölje, vagy úgy gondolja közölni sem érdemes...

de lehet csak elfoglalt, mondjuk rád akkor is lehetne ideje...


24F

2017. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"mi ennek az oka?"


Azt hiszem már megválaszoltad magadnak a kérdésedet a kérdésedben.

2017. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozik, nyugalmat akar, nem akar már járni veled, más problémája van. Bármi lehet, nem tudhatjuk.


Általánosítani nem lehet. Én szeretem megbeszélni a nehézségeket, de a többség nem ilyen, sőt nőben is előfordul hasonló.


Sajnos nem tudod irányítani a viselkedését, csak a sajátodat. Szerintem koncentrálj a vizsgára és próbálj meg nem foglalkozni a fickóval.

2017. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Valoszinuleg eleg volt a hisztibol neki.
2017. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

egy hét?!

ha szeretek valakit, és összeveszünk durván, akkor sem játszom azt h eltünök egy hétre...

pár nap még oké, de egy hét totál kommunikációmentesség után csajszi nem sok jót várnék.

ha nyomulsz azzal azt éred el, hogy esetleg összejöttök újra, de csakis azért mert a szex kell neki. Ne remélj ismét felhőtlen folytatást.

2017. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Már mást tologat.
2017. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Amint egyre több a veszekedés, egyre nagyobb lenne közöttünk a feszültség, valószínűleg én sem akarnám már folytatni veled. Egy elmérgesedett párkapcsolatot egyáltalán minek kell toldozgatni? Felesleges erő- és időpazarlás.
2017. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Ti már nem vagytok együtt, csak te még nem vetted észre.

Tipikus pasi. Nem szakít, mert ahhoz nincs vér a pucájában, csak felszívódik szó nélkül.

2017. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Azért, mert rohadtul idegesítő, ha valaki rajtad vezeti le a feszkót.

Értelmes ember előbb-utóbb kiszáll ebből a helyzetből.


A párod most nyilván azon gondolkodik, akar-e komoly kapcsolatot egy olyan csajtól, aki egy szimpla vizsgaidőszak miatt folyton nekiesik - mert mi lesz, ha PROBLÉMKKKAL kell szembenéznie? Akkor állandóan ő lesz a barátnője boxzsákja...


Amúgy lezártnak tekintheted a kapcsolatot, csak a párod lehetne olyan gerinces, hogy közli veled, hogy elege van a hisztijeidből.

2017. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van igazság abban amit már leírtak eddig, DE, azért annyi kommunikáció nem kéne nehezére essen, hogy szóljon, ne keresse, ezért meg ezért, vagy hogy őszintén elmondja, gondolkodnia kell, mit is akar. Én a helyedben mostmár nem keresném.. igaz, hogy nagyon rossz dolog ha máson vezeted le a veszkót, főleg párodon, családtagodon, gondolj bele neked hogy esne. Eddig minden nap kerested? Akkor láthatja, hogy te próbálkozol azért helyrehozni, de mostnár szerintem hagyd. Ha nem keres, akkor ennyi volt, bár tőle sem szép, hogy ezt nem hajlandó szavakba önteni, és felvenni a telefont..
2017. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!