Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy bunkó embert akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bunkó embert akarok elcsábítani akkor nekem is bunkónak kell lennem? Vagy direkt ezért legyek kedves?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Légy kedves. Lehet, hogy kiderül, mi rejtőzik benne valójában.
2010. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
legyél kedves,legyél önmagad
2010. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán légy önmagad. Nincs annál rosszabb, mint annyira kaparni a másik után, hogy kifordulni önmagadból.
2010. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már régóta beszélgetek vele és tudom,hogy ő nem csak megjátsza a bunkót. Egyébként én enyhén bunkó vagyok,de közel sem annyira,mint ő.
2010. máj. 15. 20:50
 5/8 anonim válasza:
Természetesen legyél jo bunko. Az midnig bejön. Köpd szembe és hagyd had sétáljon egyedül a focipályán:) legjobb hidd el:D
2010. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vele lennék bunkó. Hanem másokkal,de úgy,hogy ezt ő is hallja.
2010. máj. 15. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne legyél másokkal bunkó, ők nem érdemlik meg, ez az egyik, másik meg hogy magadat minősíted hogy bunkó vagy az emberekkel, harmadik pedig főleg egy pasi miatt ne csináld. Akkora butaságra vall amit kérdezel!
2010. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csajnál taszító, ha bunkó, flegma. És szerintem akármennyire is bunkó a fiú, zavarná, ha egy lány is olyan lenne.
2010. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!