Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk a barátnőtök sokat van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a barátnőtök sokat van a barátaival és telefonon chatelget, ez zavarna?

Figyelt kérdés

Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek lenne pár srác haverja akikkel együtt tölti néha a napját, nem az egészet, csak pár órát. 😥 Mert az én barátomnak ez nem tetszik, nem veszekedik velem, de gyakran megkérdezi,hogy merre voltam,kivel és mit csináltam. Ez tök oké, mert mindent elmondunk egymásnak, de úgy érzem ő inkább azért kérdezi ezt, mert gyanakvó és nem bízik bennem. Amikor meg mertem neki erről beszélni, akkor azt mondta bízik bennem, csak szeretné tudni,hogy mit csináltam,hogy érezted magam. Nem volt tolakodó és nem lógunk egymáson, mégis a viselkedése..😥 sokszor karbatett kézzel áll előttem és nagyon figyel,ha mesélek neki.


Tegnap este amikor nyomtam a facebokomat a barátom megkért,hogy ne nyomkodjam!szóltam neki,hogy pill és elrakom csak még válaszoltam pár üzenetre pl a barátnőmnek,barátaimnak írtam vissza. A párom erre rám kiabált,hogy hetek óta nem figyelek rá, csak a telefonom nyomkodom és másik világban élek, nem figyelek rá. 😞 de ez nem igaz eskü! Minden okés volt, a szexben is.

Akkor kicsit szócsatáztunk és meglöktem a melkasát, majd félrevonultam 😞 most meg ezért haragban vagyunk. Szerintetek mi a baja fiúk? És titeket is zavarna,ha csak 1-2 órát nem többet telefonoznék? 😞 Vele is sokat vagyok.


N


2017. máj. 8. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Priviket NEM kérek 😞
2017. máj. 8. 18:40
 2/8 anonim ***** válasza:
engem már az is zavarna, ha a társaságomban elővennéd a telefonodat. ha pedig 2 órát nyomkodnád mellettem, akkor nem sokáig lennénk együtt. Mivel ez számomra azt jelenti, hogy rám és a mondandómra nem vagy kíváncsi, hogy unatkozol mellettem, és hogy a külvilág élete jobban érdekel téged mint én!
2017. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szinglik a fiú barátaid akkor zavarna mert én nem hiszek a fiú-lány barátságban ha egyikőjüknek nincs párja. Valaki mindig többet akar. Amúgy bennem felmerül hogy rosszul méred fel a helyzetet és tényleg nem figyelsz rà eléggé. Vele hány órát beszélsz egy nap? Meg az a 2óra telefon már sok nekem de az is tény hogy èn meg csöndesebb vagyok.
2017. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Reggel suli van mind2nek aztán a fiú haverjaimmal elmegyünk néha sétálni vagy moziba beülünk páran. Addígra a párom is végez a melóhelyén és kb egyszerre érünk haza. 5-re legkésöbb fél hétre. Akkor beszélgetünk, vacsorát készítek, ő is segít néha, ha nem addíg mást csinál, aztán együtt kajálunk, még fürödni is együtt megyünk el néha aztán pihenünk, fimet nézünk, meg minden este szexelünk is, néha van kihagyás, de akkor is összebújúnk és minden okés szóval. Amikor otthon vagyunk és filmet nézünk vagy ő mellettem van és beszélget velem, akkor néha előkapom a telefonom írok 2 sort, közben rá is figyelek és hosszan akkor telózok,ha már aludni készülünk ágyban vagyunk,szex után vagy még filmet nézünk a nappaliban. Tényleg szeretem és figyeltem rá mindig 😞 a haverjaim közül 1-nek van párja a másik 3 szingli, de ez szerintem most nem számít, nekem a szerelmem fontos és a barátok második helyen vannak 😞
2017. máj. 8. 19:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg napközben írunk egymásnak és ha tudjuk hívjuk egymást 😞 hétvégén még kicsit többet tudunk együtt lenni, de akkor a barátaim is jobban rá érnek és ha nem minden hétvégét a szerelmemmel töltök hanem pl a szombat este elmegyek bulizni akkor a barátom láthatóan nem örül és kedvtelen lesz, pedig ő is megy a barátaival kocsmázni vagy csinálnak közös programokat, kicsit ritkábban ez tény, de nem hanyagoltam el a szerelmemet szerintem 😞
2017. máj. 8. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lennék a barátod, az biztos.
2017. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor meg nem barátkoztam senkivel, és sokáig antiszoc voltam, akkor arra kért,hogy barátkozzak többet másokkal, bátorkodjak oda menni másokhoz. Erre amiko lett egy jó barátnőm és pár fiú haverom akkor ugye tartottam velük a kapcsolatot és ez már baj 😞
2017. máj. 8. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Héé, nyugalom van! 😃

[link]


Rendben van, hogy amikor a párodtól bizalmalmatlanságot sejtesz, akkor elkeseredettséget érzel, mert szükséged van arra a bizalomra.


Beszéljétek meg, hogy neki mire van szüksége, hogy elfogadhassa a barátaiddal töltött idődet!

Ez vitával jár, de az nem veszekedésről szól, hanem észérvekről, és hogy konszenzusra jussatok! :)

2017. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!