Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándulnátok ha meglátnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok ha meglátnátok, hogy a barátnőtök egy igénytelen lakásban él?

Figyelt kérdés
Szüleivel lakik egy panellakásban, akiket nem érdekel a lakás állapota, viszont azt megtiltják hogy önkezűleg bármit is megváltoztasson, kifessen a lányuk, mert hogy ez az ő házuk. A bútorok, berendezés össze nem illő, olyan guberált hatása van. A fürdőszoba penészes, és darabokban válik le a festék, a kád is régi besárgult és repedezett. A falak 15 éve nem voltak újrafestve, foltosak sok helyen, és fúrásnyomosak. A lány szobája elég gyerekes, színes bútorok vannak benne például. Kiábrándulnátok belőle? Hajlandóak lennétek nála tölteni egy hétvégét így?
2017. máj. 7. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Elsö kérdés: mennyi idös a lány és doglozik vagy tanul?


Második: a fürdöszoba ha takarítva van, azaz csak régen lett felújítva, az nem igazán gond.



Harmadik: ha a saját szobája tiszta, akkor nem lenne probléma.


Ha felnött, dolgozó nö, akkor már igen, mert akkor lenne lehetösége arra, hoyg legalább egy szobát béreljen valahol és ott olyan rendet tartson, amilyen neki megfelelö.

2017. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kéne ott töltenem egy hétvégét? Jöjjön akkor ő hozzám, én igényes vagyok.
2017. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lakik akkor ott? A kategória alapján felnőtt lehet az illető.
2017. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dolgozik, 25 éves. Nem keres annyit, hogy albérletre kidobhassa a pénzt, amúgy jó a kapcsolata a szüleivel.
2017. máj. 7. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

"Dolgozik, 25 éves. Nem keres annyit, hogy albérletre kidobhassa a pénzt, "


Igen, ilyen esetben eléggé átgondolnám a folytatást, mert ezek szerint a lány ugyanannyira igénytelen, mint a szülei.

2017. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy nincs felújítva meg nem illenek össze a bútorok de takarítva van? Meg rend van? Ki van mosva a kád stb? Mert oké hogy nem újíthat fel semmit ott a lány de takarítani biztos megengedik. Én is a szüleimmel élek de az egész házban takarítok (nem csak én, mikor kinek van éppen ideje rá). És sztem ez az igényesség alapja, most hogy kinek mikor van lehetősége felújítani az teljesen más kérdés. Egyébként nem kell lakást bérelnie, egy szobát is bérelhet, szóval többekkel együtt egy lakásban. Ennyire kell hogy fussa ha dolgozik.
2017. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Penesz-peneszolo,megfizetheto es azonnali eredmeny


Fugan penesz: domestosba aztatott vattat ratapasztod egy ejszakara,kifeheriti,filleres dolgok


Szobadat egy haveroddal egy nap kifested amikor a szuleid nem latjak.Ha kesz vagytok mit tennenek,osszekoszoljak duhukben?


Nagy kulonbseg van a szegenyesseg es az igenytelenseg kozt.


Egy uveg domestos,nemi ecet,szodabikarbona es egy szivacs csodakra kepes.


Butorok felujitasara vannak hobbi butorfestos oldalak.


A sracokat az igenytelenseg taszitja nem az h a butorok stilusa nem harmonizal.

2017. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló körülmények között élve, párom nem riadt el, nem berzenkedett a nálam töltött időtől sem. Engem jobban zavart a helyzet, mint őt.

Azóta összeköltöztünk, és maradjunk annyiban, hogy itt én vagyok a rendmániásabb. :) Ha valaki ilyen körülmények között él, még nem törvényszerű, hogy saját maga is disznó legyen.

2017. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ezt így elmondaná, és látnám is hogy a szülők nem hagynak semmin változtatni, akkor nem riasztana el. Elején ebben az esetben azt szorgalmaznám hogy nálam legyünk és ne náluk.

Összeköltöznék vele közös albérletbe, aztán ott kiderülne ő mennyire szereti a tisztaságot meg a rendet. Amúgy ez nekem például nagyon fontos dolog egy kapcsolatban.

2017. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!