Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ír rám MSN-en? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír rám MSN-en? Vagy ez most egy "ki bírja tovább játék"? 21F

Figyelt kérdés

Általában a csaj szokott írni nekem, de persze a napokban én is írtam neki...


Mindez csak azért furcsa, mert elég közel állunk egymáshoz azt hiszem. De mintha most valami változott volna. Mert oké, ráírok én, de akkor meg olyan "rideg" a párbeszéd...


Vagy ez is egy ilyen tipikus csajos viselkedés, hogy most akkor felvesszük a távolságtartó/leszarom arcot, aztá kiidegeljük a srácot?


2010. máj. 16. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
amíg nem tudsz semmit,talán nem kéne kombinálni..mi lenne ha nyíltan rákérdeznél,és leírnád neki,úgy vettem észre,mintha távolságtartóbb lennél,van ennek valami oka? vagy csak én érzem így..ilyen egyszerű,ezt helyetted senki nem tudja megkérdezni,és nem hinném leharapná a fejed :)
2010. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából mikor legutóbb találkoztunk nem csináltam semmi olyat, csak ez most ilyen furán jött ki....vagy nemtom...


Először vmi ürüggyel lépett be hozzám, majd én hozzá érdeklődni felőle, de akkor is olyan rideg volt ,aztán ki tudja, lehet tényleg nincs a gépnél és vmi fontos dolga akadt...

2010. máj. 16. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy azért csinálja, mert nem érzi eléggé, hogy kell neked és emiatt inkább távolságtartóbb, nehogy később ő essen pofára. Én is ezt teszem most.

Vagy pedig egyszerűen nem érdekled, mint pasi...

2010. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább alapozz a személyesen tapasztalt benyomásokra mint az msn-re,ez egy elég rossz szokás,msn-ből levenni,

hogy mivan a másikban,ugyanis az információ 7%-a jut el hozzád az írás által,élőben meg, ott a testbeszéd, a kisugárzása,és maga a hangsúly,hangszín..szerintem hülyeség msn-ből levonni következtetéseket,de ha nagyon szeretsz ilyeneken agyalni..matek helyett ez is megteszi :D

2010. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem igazad van...csak azért fura, mert eddig írt, én is neki, de most nem...


mindegy, majd személyesen....

2010. máj. 16. 15:25
 6/6 anonim válasza:

Ne nagyon foglalkozz azzal, hogy msn-en mi zajlik, tényleg sokkal több jön le a személyes beszélgetésekből.


Persze lehet nála az is, hogy kipróbálja, keresed-e ha ő nem ír. De igaza is van, mert ezt is kell tesztelni ;) :)


Lépj felé konkrétabban, ne vonj le messzemenő következtetéseket, abból hogy ír-e msn-en. Úgyis személytelen...

2010. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!