Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadozik majdnem minden...

Miért akadozik majdnem minden játék a gépemen? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Majdnem minden játék akadozik a gépemen, de nem tudom, hogy miért. Pl: Avatar the game, Call of Duty 4, stb. Pedig egész jó gépem van szerintem, vinnie kéne.(Laptop)


Intel Core 2 Duo Processor T7700 2.4 Ghz 800Mhz FSB, 4MB L2 cache

Winyó:320GB HDD

RAM:3GB DDR2

Videó kártya: Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family


Ezekkel mennie kéne, főleg az avatarnak, de az is akadozik, pedig már a felbontást is állítgattam mind a kettőnél..Úgy a akadozás csökkent, de még így sem jó!Sőt...


2011. okt. 30. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Videó kártya: Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family "


Ez - már megbocsáss - de egy trágya, ami a videokártyákat illeti.

2011. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
intel "videókártyái" mindig is szarok voltak :D
2011. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az intel sosem gyártott videokártyákat...ezek ilyen integrált trágyák, nem csoda ha minden akad.
2011. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mennyibe fájna a videó kártya kicserélése? Gondolom drágább mint egy asztali gépen.
2011. okt. 30. 13:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebbe te a büdös életbe nem cserélsz videokártyát mivel nem lehet...
2011. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, mert integrált..Azért köszi.
2011. okt. 30. 13:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem "trágya" az intel integrált kártya.

Tökéletesen megfelel arra, amire tervezték: FILMNÉZÉS, NETEZÉS, ALAP FELHASZNÁLÓI FUNKCIÓK, játékra ott vannak a dedikált videókártyák, Radeon/Geforce.

Sztem ez ugyanolyan hogy egy AMD Firepro vagy Nvidia Quadro profeszionális videókártyán sem játszani fogsz hanem mondjuk videóvágásra használod.


Kérdezőnek:

Cserélni nem tudod, esetleg pontos típus alapján iderítheted hogy milyen az alaplap benne, ahhoz van e csatlakozó videókártyához, és hogy van e a gyártónak ugyanebben a kategóriában videókártyával szerelt gépe.

De ezek mellett egyrészt jelentősen drága lesz, másrésztplusz költség beszereltetni...ha egyáltalán megoldható.


Max annyit próbálhatsz hogy low-ra lehúzol mindent amit tudsz.

2011. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként utolsónak igaza van.

Az Intel videokártyái a gyártó által szánt felhasználási területre jók.

Egyébként most az intel is kicsit rágyúr az erősebb megjelenítésre.

2011. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. okt. 30. 17:39
 10/13 anonim ***** válasza:

egész jó gép de a kártya miatt nem jók a játékok, és igen z Intel csak netezésre meg ilyenra gyárt videokarit és arra tökéletes:)

mondjuk én ezért (sem) szeretem a laptopokat, mert az újabbakba atomjó procit memóriát meg alaplapot raknak és legtöbbször a videokártya "csak" inteles vagy ha nem akkor meg lehet nvidia vagy akármi, ha mondjuk 100mb-os vagy kevesebb akkor a többi lehet i9-es is akkor se lesz jobb:(

egyébként nemrég vetem új gépet egy i7-essel, meg akármilyen rokonomék (van ilyen szó egyáltalán?) egy i3-as Samu laptopot és összehasonlítottam játékban, és HATALMAS különbség volt, miért? persze hogy kártya:(

na többek közt ezért is aztali PC-t vettem és nem laptopopopopot:)

2011. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!