Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon fontos döntésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon fontos döntésben kérném a segítségeteket, Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, akivel alakulok Ő 19 éves lány, 1 hónap múlva 20 éves lesz. Egy munkahelyen dolgozunk. Lényegre kitérve, sokat ismerkedtünk, és csak az ötödik randin volt meg a csók, nem akartam elsietni, és Ő sem. Komolyan gondoljuk mint a ketten, de van a melóhelyen még egy lány, aki idősebb, 24 éves és állítólag és az Ő elmondása szerint is piszkálom a fantáziáját. Ő nőiesebb, aki fiatalabb Ő még kislányosabb de nekem egy Nő kell akire lehet építeni a továbbiakat ketten. Jó páran csak azt sulykolják belém hogy a fiatalabbik kicsi hozzám és hogy nem illek vele össze, de Ő ilyen nehezen megnyílós meg szereti a másikat megismerni amúgy szép lány eléggé, szintén az idősebb is. Van egy csendes stílusa, és néha picit bunkó, míg a másik aki idősebb tegnap beszélgettem vele facen de semmi, ma is reggel egy 10 percet azt mondta jönnek vendégek délutánra de most sem ír, de a fiatalabbik igen, plusz össze esett ma az idegtől mert idegeskedik miattam mert tegnap összekaptam Vele meló után amikor elmentünk kikapcsolni, vagyis annyira hatottak bent rám a többiek hogy elmondtam neki, ami picit szerintem is igaz hogy kislány hozzám. De nagyon szeret, és őszinte amit én nagyra értékelek. Állítólag az idősebbnél is lenne esélyem de nem keres. Tudnátok tanácsot adni ezen esetekben ? Köszönöm a válaszokat előre is!

2017. máj. 13. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabbat....
2017. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne már ez tényleg kérdés? Ne más baromságaira hallgas hanem a saját szívedre és a leírtak alapján szerintem te is tudod.
2017. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Gratulálok pasztmeg, hogy 22 éves "Férfi" létedre nem tudod eldönteni, hogy melyik csajt szeretnéd, de ami még szomorúbb, hogy pusztán a külső véleményeket nézed.


És még azt írod, hogy a csajszi a "kislány" hozzád. Ironikus. ..

26N

2017. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalok vagytok, ha komolyan gondolod hogy legyen kapcsolatod, akkor azt válaszd aki a szívedhez közelebb áll. A "kicsi" pár év múlva nagy lesz, a most "nagy" meg még nagyobb, az idő relatív és butaság erre alapozni. Egy normális kapcsolathoz hasonló gondolatbilág, hasonló szorgalom, célok és érzelmek kellenek. Ettől tartós és jó egy kapcsolat. Döntsd el, hogy kalandot akarsz, vagy komoly kapcsolatot, hallgass a szívedre, hogy aztán ne az legyen, hogy egyikkel összejössz, elmúlim a rózsaszín és aztán a másik után kacsintgass. Az csúnya lenne plusz te is két szék közt a földre ülhetsz.
2017. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a külső, inkább a belső ami számít. Szóval Ti is azt mondjátok aki felé inkább én is húzódok hogy a fiatalabbik lenne a jó döntés. Lehet az idősebbel egyszer csak abbamaradna minden.
2017. máj. 13. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, lehet hogy az idősebb a jó fogás, én nem tudhatom, de tény hogy arra alapozni hogy az egyik kicsi a másik meg nagy, nem hosszú távú kapcsolato vágyra utal. Az sem arra utal, hogy nem te választasz, hanem téged választanak, és így neked nem érzelmeid hanem lehetőségeid vannak:)) képzelj el egy szitut: egy hajón vagy egy csomó ismeretlen jó nővel. Inkább ismerkednél vagy szeretnéd ha ott lehetne a csodálatos hajón veled a lány? És melyik lány? Na ezt a szíved válaszolja...előző válaszoló
2017. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha ekkora f..asz vagy , hogy idegenek válaszai alapján választasz barátnőt, akkor tegyél egy szívességet és kíméld meg az egész női nemet magadtól...

Remélem mindkettő elküld a fenébe. Gyökér.

2017. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Óna! Senki nem mondta hogy az alapján fog választani amiket itt olvas, ide az emberek azért jönnek kérdezni, hogy olyan választ kapjanak ami lehetőleg pártatlan, és ha valakinek van tapasztalata de amúgy a büdös életben nem találkoznának, itt megoszthatják egymással.

Úgy unom az ilyen kommenteket, semmi pluszot nem adtál szegény kérdezőnek, viszont egy nagyképű prosztó beszólással gazdagítottad az internetet? Minek van neked felhasználód ide? Itt szórod az észt értelmetlenül mindenkinek, vagy te magad is szoktál kérdezni, hogy aztán dönts...???!!!

2017. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Semmi prosztó nem volt benne. Egyszerűen csak a kérdező még olyan szinten gyerek - aki lekicsiz egy hozzá hasonló korút - hogy az valami hihetetlen. És más embereket kérdez arról kit válasszon...

Ez az oldal kérdésekre van igen, viszont vannak tényleg jó és komoly kérdések, ez egy teljesen felesleges és tini kérdés.

2017. máj. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!