Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítheték rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményetek ebben a dologban...

A férjemmel 5-éve vagyunk együtt, és 2-éve vagyunk házasok.

Nagyon szeretjük egymást, már 4,5-éve élünk együtt. Nagyon fiatalok voltunk, mikor megismerkedtünk, és már másképp, egymás nélkül elképzelhetetlen lenne az életünk.

Viszont.. Párom nagyon önbizalom hiányos.

Ezt kifejtenem bővebben : Sokszor fél attól, hogy majd én őt lecserélem egy "jobb" férfira ( ahogy ő fogalmazza) mert szerinte én olyan gyönyörű vagyok, és meg se érdemli hogy mellette legyek. Persze azért ezeket nem mindennap mondja, de azert eleg gyakran szokott erről beszélni. Ilyenkor mindig komolyan elbeszelgetek vele, hogy nem fog ilyen történni, mert számomra Ő az igazi, nekem Ő a tökéletes!

Szeretnénk babát, babákat, 2- csöppséget tervezünk. A lehetőség adott, jó körülmények között élünk, én felkészültem rá, Ő is nagyon szeretné elmondása szerint, viszont még nem meri bevállalni, mert Ő szerinte nem lenne jó apa, mert szerinte semmire sem jó. Igazából bevallom, én ettől a falra tudnék mászni, hiszen annyira jó ember, annyira jószívű, annyira féltő és gondoskodó, és mégis emelett általában határozott ember, férfias, egy álom, mindig is rá vágytam, vártam.

Most pl sikerült neki egy eleg jó cégnél egy kisebb vezetői pozícióban állást foglalni, és eleg jól megy neki, bár keves ideje van ott. Ezelőtt is nagyon jó munkahelye volt, csak mivel nagyon sokat kellett ott dolgoznia, nem tudtunk együtt lenni, ezért palyazta meg ezt a munkahelyet. Mindezt azert írom le, mert ott is megbecsülés éri Őt, itthon is, mindennap kifejezem az iránta érzett szerelmemet. Rengeteg jó tulajdonsága van, és vannak nagyon közeli barátai is, akik mindig kikérik mindenben a véleményét. Nem tudom miert van az, hogy nem hisz magában. A külsejével nem elégedett, ezt tudom. Valahogy szeretnék segíteni neki, hogy jobban érezze magát a bőrében, hogy higyje el, hogy szükségünk, szükségem van rá, szeretem őt!

Tudnátok Nekem segíteni?

Köszönöm a válaszokat!

(Elnézést kérek ha helyesírási hibákat vétettem, de telefonról írok)

26/L 29/F



2017. máj. 14. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Huha.. nekem is volt ilyen baratom.. viszont o feltekenysegi rohamokat is csinalt.. mi ezert szakitottunk.. hat igazabol el kene fogadnia magat ahogy van.. mindenkinek mas a szep a helyes.. es te szereted, vele vagy :) szedje magat ossze.. mert ez ennyi idosen nagyon gaz.. es ha igy folytatja tenyleg eleri azt amit mond.. hogy mast keresel.. remelem minel elobb meg tudjatok oldani :) es lesz babatok!
2017. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a valaszodat! :)

Hát ő nem annyira féltékeny típus. Egészségesen féltékeny, inkább ezt mondanám.

Tudom hogy rengeteget ember küzd ezzel a problémával, mint ő. Hogy tényleg, nem hisz magában, és nincs önbizalma. Én is sokáig éreztem úgy, még tini koromban, hogy nem vagyok szép, de lekuzdottem és aztan megismerkedtem életem szerelmével, Vele. Viszont neki nagyon sok pozitív visszajelzése van, mind a munkahelye felől, a barátai felől, a családja felől. Szeretném ha megtudnank oldani ezt a problémát együtt! És kedves kérdező, persze nem tudom mi fog történni 10-év mulva például, de most elképzelhetetlennek tartom hogy elhagyjuk egymást, 10-20-40 év múlva, vele akarom leélni az életemet.

Remélem valahogy találunk megoldást erre, mert nem szeretném ha szenvedne emiatt. Talan azert gondolná egyébként rossz apának magát, mert az Ő apja igen rossz apa volt? Már egyáltalán nem beszélnek, az anyjától is elvált már az apja, az anyukájával nagyon jo viszonyban van, meg a tesojaval, de az apjával annyira megromlott a kapcsolat, hogy még csak at esküvőnkre se volt hajlandó meghívni. :S

2017. máj. 14. 00:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Sőt... Azt se tudja él-e még... Mert eleg idős már. Én szóba hoztam, hogy talán meghivhatnank, ő hallani se akart róla. De az anyósom rakontrazott, hogy ha elhivja akkor ő el se jön. Szóval.. Mas lehetőség nem is volt. Azt se tudja hogy a fia már házas, es babát tervez. :S
2017. máj. 14. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!