Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elfogadot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadott ha a kapcsolatban a párok így állnak egymáshoz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sok vita megy arról a témáról, hogy mennyire elfogadott ha a párok egymás nélkül mennek bulizni, szórakozni, ismerkednek másokkal... Én alig ismerek olyan párokat akiknél ez menne, hogy külön járnak bulizni, meg ismerkednek másokkal ilyenkor buliba, vagy pl a pár férfi tagja, sztriptíz klubba megy haverokkal, meg ilyenek.. Viszont egy kapcsolatban nem lehet csak egymással járni bulizni, kell egy kis tér a másiknak, csak kérdés az, hogy ezek a párok megtudnának egyezni egymással, hogy ok eljárhatnak külön bulizni, berúgni, viszont másokkal nem ismerkednek? Nektek mi a véleményetek erről a témáról? Tapasztalatok esetleg?
2010. máj. 16. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont egy kapcsolatban nem lehet csak egymással járni bulizni, kell egy kis tér a másiknak,"


Miért ne lehetne?Te hol hallottad ezt a hülyeséget?Mi is egymással járunk bulizni, furán is nézne ki sztem ha nem, nem csaljuk meg egymást, eszünkbe se jut, elvagyunk a barátokkal, bulizgatunk, iszunk, ezt miért ne lehetne együtt?:D


Amúgy BIZALOM!Ha már arról van szó h ti külön mentek..

ha nem bízol benne semmi értelme a kapcsolatodnak

Ha te attó lfélsz állandóan h ismerkedni fog és megismer egy lányt, akiért elhagyna..hát elég borzasztó lehet ezen izgulni állandóan

2010. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha el lehet menni külön is persze, de nem két hetente vagy havonta, hanem ritkán! Hogy érted hogy ismerkedni? Csajozni, pasizni mig van párunk? Flörtölni? Mégis hogy esne az a másiknak?? Talán tőled kérte ezt a párod? kérdezd meg mit érezne a helyedbe!? Pont azért nem mennek együtt az ilyen párok, mert általában valami olyan történik amit a másik nem láthat, nem tudhat! Tisztelet a kivételnek, de azok amint már emlitettem ritkán járnak egymás nélkül! Ez az én véleményem!
2010. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát először is nem vagyok ilyen helyzetbe, jelenleg barátom sincs, szóval a kérdésem nem személyes, csupán érdeklődöm. A másik meg, hogy azért is kell néha külön bulizni, mert jól esik az embernek kikapcsolni, nekem is volt egy pasim aki imádott meg minden, együtt jártunk sokat bulizni, de néha kellett, hogy összeüljön a haverjaival, csajok nélkül és elbaromkodjanak... Tod mint egy "kanbuli". Sztem enélkül hosszú távon nem maradnak együtt a párok.. Olyan nincs, hogy vki ne vágyna akár maximum évente egyszer arra, hogy a haverjaival együtt iszogasson és kibeszéljék a dolgaikat, nő nélkül:)
2010. máj. 16. 14:07
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem komoly a kapcsolat ha külön mennek kikapcsolódni.

Én soha nem mentem a barátom nélkül sehova és semmi bajom sincsen, sőt jobban érzem magam vele mint a legjobb barátnőmmel.

2010. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Bocsi, de elég gáz h te nem tudtál úgy elleni a pasid haverjaival h te is ott lehess velük, most kb ezt írtad le..

tudod ha jó egy kapcsolat akkor nem kell az h külön legyetek néha mert jaj csajbuli meg stb..az ilyenektől herótom van :D ugyanúgy a másik is ott lehet nem tudom miért zavarná a többit(nem hiszem) vagy a párját, akkor ott van vmi bibi

Tudom, most jön az h te nem ezt mondtad h zavarná meg stb, hanem néha egyedül is el kell menni, ellehet persze, de sztem ott nincs vmi rendben ha ragaszkodik az egyik ahhoz h na most te nem jöhetsz, mert csak "kanbuli"

2010. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Olvass már el először mindent, mielőtt okoskodsz hogy mit fogok mondani meg stb!! Leírtam h jelenleg nincs is hapsim, és olvastam erről a témáról, és gondoltam néhány véleményt kikérek!
2010. máj. 16. 14:16
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Igaz hogy jó együtt is külön is de az a külön bulizás ne havonta legyen hanem vagy évesnte 2szer doszta elég!

Ha szeretjük anyira a párunkat akkor nem megyünk el nélküle!De ezt végülis minden kapcsolatba le kell tisztázni hogy hogy s mint!Ki ugy ki igy!Van aki szereti a mustárt van aki nem van aki a majonézt, senki nem egyforma!A gondolkodás mód is megkülönbözik!

2010. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem is úgy írtam h most van pasid, gondolom már volt, mivel írtad, szal ereszkedj egy kicsit vissza édesem:))

am meg nem hiába kérdezel sztem ilyet, kb ez lehetett az előző kapcsolatodba...elég szánalmas h ilyet kérdezel, ha egy kapcsolatban ilyen bibi van h megtudnak e egyezni h nem ismerkedsz mással az elég gáz..hallottad már azt a szót h bizalom?Nem úgy tűnik:))))

2010. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Egyetértek az előzőekkel, ilyen kérdést csak kíváncsiságból nem tesz fel az ember, mert ilyen egyszerűen nincs egy kapcsolatban!Tényleg vegyél vissza a stílusodból, nem csodálom, hogy az eddigi barátod ismerkedett mással is xD(Mivel ilyet nem kérdez senki sem csak úgy, mert "érdekli")

Minek külön bulizni?HÜLYESÉG!!!Mit zavarnád őket ha te is ott lennél(haverjaival)

Istenem, ezt a gyerekes felfogást!Jaj néha menjünk külön is bulizni, de nehogy hozzámerjen szólni egy lányhoz sem --> olvasd el mit írtál a kérdésedben és rájössz, hogy milyen hülyét csinálsz magadból!

2010. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én 13 éve élek házasságban. Már az együttjárásunk alatt is elfogadott volt, hogy alkalmanként külön mentünk bulizni. Ebből sosem volt konfliktus, nem volt telefonon ellenőrízgetés, hogy hol van a másik, kivel, stb. Szerintem semmi gond nincs ebből, ettől még szeretjük egymást, de véleményem szerint nem kell a férjemnek hallani a barátnőm szerelmi bánatát, és nem biztos, hogy nekem hallani kell az ő facér cimborájának a legújabb hódítását.

Amikor a másik nélkül megyünk itthonról, útravalóul annyit szoktunk csak megjegyezni, hogy "ugye tudod, hogy várlak haza?!"

2010. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!