Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érezted azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érezted azt, hogy szerelmes vagy a párodba? Mikor alakul ki egy kapcsolatban a szerelem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapot leveleztünk, mire kezdtem érezni, hogy van valami. Sztem mindenki máshogy van ezzel..
2011. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán egy hónap után?

Nem tudom. Abban biztos vagyok, hogy egy év után is ugyanolyan rajongással tölt el rá gondolni minden egyes nap, mint az elején. :)

2011. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változik. Pl én régebben több mint 1 hónapig ismerkedtem valakivel, aki amúgy tetszett, de többet nem éreztem amíg meg nem ismertem. Mostani barátnőm pedig 1 hét alatt az úja köré csavart és én is őt :D annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy 1 hét után megőrültünk egymásért :)
2011. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az mennyire baj, ha 3 hónap után nem érzem, hogy szerelmes vagyok? Nem akartam kapcsolatot egy nagy csalódás miatt, de ez a lány valamivel mégis megfogott.
2011. nov. 15. 22:08
 5/8 Walk With Me ***** válasza:
Miért vagytok "kapcsolatban" (pontosabban úgy is kérdezhetném, hogy mitől kapcsolat ez) ha nem vagy(tok) szerelmes(ek)? Így mi értelme? Nem értem az ilyet. Amúgy szerintem 1-2 hónap elég hozzá, de lehet több is.
2011. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól érzem magam vele és szexuális téren is jól kiegészítjük egymást. Szeretjük egymást, csak nincs az a mindent elsöprő szerelem.
2011. nov. 15. 22:34
 7/8 Walk With Me ***** válasza:

Ha szeretitek és bíztok egymásban, ráadásul szex is jó, úgy talán még oké. Nem feltétlen kell rózsaszín köd.


Csa tudod, mégse az legyen, hogy egy sima lány ismerősöddel szexeltek és akkor járásnak nevezitek, mert az tényleg értelmetlen. :)

2011. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 hét személyes ismerkedés után kiment külföldre 2 hónapra, minden nap beszéltünk... utána visszajött, hivatalosan is járni kezdtünk, de még nem voltunk szerelmesek, ő sem, én sem... nem is mondogattuk fölöslegesen, nem csépeltük el a szót, ahogy nagyon sokan teszik ok nélkül... kb. 1-1,5 hónap után kezdtük el mindketten érezni, és akkor ki is mondtuk, azóta sem csivitelünk órákig a telefonba meg nem hívogatjuk egymást minden percben, de minden nap van valami apróság, amivel kifejezzük, éreztetjük ezt a másikkal


22/L, 31/F

2011. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!