Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm az előző kapcsolatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az előző kapcsolatában kitartott nő volt, mióta elmondta, nem bírom feldolgozni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
26 évesen barátnőm elmondta nekem, hogy az előző kapcsolatába kitartott nő volt, mégpedig a férfi kérésére. A férfi egy 50-es éveiben járó nagyon gazdag ember, aki nagyon féltékeny volt, ezért mindent és még annál is többet megadott neki, hogy kizárólag vele töltse az idejét, ne is dolgozzon. Ezután jöttem én. Most dolgozik a barátnőm, abszolút nem húz le anyagilag, de mióta ezt elmondta, nagyon rossz érzések keringenek bennem. Túlreagálom szerintetek? F35
2017. máj. 16. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem az a kérdés, hogy milyen ennek a megítélése, hanem hogy te hogyan viszonyulsz ehhez. Ha ez benned rossz érzéseket kelt, akkor nem biztos, hogy érdemes belerokkanni az erőltetésébe.
2017. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Egeszen pontosan mi a rossz? Hogy te nem tudnad ugyanazt a szinvonalat biztositani neki vagy, hogy o hozott egy dontest az akkori kapcsolataban (amihez neked igazabol semmi kozod)? Ok igy jonak lattak, mukodott ameddig mukodott, aztan kesz. Nem prostitualt volt naponta 50 klienssel, hanem volt egy kapcsolata, amiben kenyelmes elete volt. Na bumm.
2017. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, mi is az, de egy kapcsolatban valamelyik fél, nem tud feldolgozni, elfogadni valamit a múltból, akkor annak a kapcsolatnak annyi.
2017. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon vágom én se, mi a problémád - a főállású prosti lett volna, az mondjuk nekem is sok volna, valszeg.

Nem mindegy miféle kapcsolat volt előtted? Rossz volt, azért vagy te vele.

2017. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Tök mindegy, mi mit gondolunk, ha te nem tudod feldolgozni, akkor annyi. Itt is lesz olyan, akit nem zavarna, mert az a múlt, meg olyan is, aki nem tudna együtt lenni ilyen nővel, aki ilyenbe belement. Mások vagyunk mindannyia, de ez a TE kapcsolatod.
2017. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem, inkabb örülj neki, hogy ennek ellenere (vagy talan pont ezert) veled van!


Ugy tünik, hogy ö szeretne egyenrangu fel lenni a kapcsolatban es szinten beleadni a közösbe. Biztosan te sem vagy mindenre büszke, amit eddig csinaltal eleted soran, de ha tanultal belöle es vegül jobb ember lettel, nincs mit szegyelni sem. Ezt töle se vard el.

2017. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Áruld már el, hogy mi a bánatot kell ezen NEKED "feldolgoznod".. A tinikategória odébb van, ez a "probléma" pedig pontosan az a szint. Mondom ezt úgy, hogy amúgy a kitartottságtól rosszul vagyok.
2017. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Mármint sugarbaby volt? Én megértem, ha ez zavar téged, végülis egy egyklienses ex-luxusqrva a párod...
2017. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha tényleg sugarbaby volt, ahogy 8as írja, szerintem is érthető az ellenérzésed.

Hát ez k..rva jó nyelvtörő, mondjátok ki háromszor egymás után: egyklienses ex-luxusqrva! x'D

2017. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna, akkor sem ha "hivatalos" prosti lett volna és nem ilyen rejtett, ha már egyszer befejezte.
2017. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!