Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta hogy nem vagyok gondoskodó?

Figyelt kérdés
Főzök, mosok, takarítok, sokszor bevásárolok, kedvében járok, szeretgetem stb. Erre múltkor mondja nem vagyok gondoskodó nő. Ő olyannal mint én sose találkozott.
2017. máj. 16. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel indokolta a véleményét?
2017. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, mire is gondolt pontosan.

Egyébként nekem a halálom, amikor egy ép, egészséges felnőtt ember egy másiktól elvárja, hogy gondoskodjon róla.

2017. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Ezt elbaxad, minek szolgaltad ki? És egyáltalán, egy gyerekről kell gondoskodni.

Szerintem csak manipulál, mert látja, meg többet kihuzhat belőled a megfelelési kenyszered miatt.

2017. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle többször is. Annyit válaszolt csak mert.
2017. máj. 16. 15:59
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert megszokta hogy ki van nyalva a segge. Ezt elcseszted sajnos. Neveltél egy kisfiút...
2017. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok külön mosni, külön takarítani, külön főzni. Ő is be szokott vásárolni.
2017. máj. 16. 16:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány százalékban oszlik meg köztetek az összes háztartási munka?
2017. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A hatodik hozzászólást én nem értem, mire, kinek írtad.
2017. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8! Azt írták hogy kiszolgálom. Nem, csak a párja vagyok. Ő is szokott itthon ezt azt csinálni. Ha kell szerel. Mindenben segít.
2017. máj. 16. 16:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, minden kötekedés nélkül: ezt miért nem vele beszéled meg? Mi honnan tudjuk, hogy miért mondta? Legyetek felnőttek és beszélgessetek.
2017. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!