Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar, ha a párotokat meztelen nők, és egy éjszakás kalandot kereső "nők" követik egy közösségi oldalon? Az normális, hogy engem zavar, vagy velem van a gond? Azt mondta ne figyeljek rájuk.

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a nok kovetik ot, akkor hajra, ezek amugy is nagy valoszinuseggel kamuprofilok es valami negyvenes homokos ul mogottuk xd

Ha a parom kovetne mindenfele noket, az zavarna, igen, de nem csinal ilyet.

2017. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha téged követnek arról nem tehetsz...

az lenne a gond ha ő követné őket szerintem :) de az sem azt jelenti, hogy megcsal...


24F

2017. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt se figyelem, ki követ... szerintem ne aggódj ezen.

Rá figyelj, ne a nőcikre!

2017. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek mind kamuprofilok, nem aggódnék.
2017. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos volt előzménye is. :( Körülbelül fél éve még ő követte, like-olta őket.Amikor mondtam neki hogy ez engem nagyon zavar az volt a vàlasz, hogy nem hagyom élni, és inkàbb letìlt, hogy ne làssam mit csinàl. Akkor el is költöztem tőle,mert úgy gondoltam nekem ìgy nem megy. Aztàn pár nappal később màr azt mondta hogy igazam volt és nagyon szeret, nem lesz több ilyen, csak menjek vissza.Visszajöttem. Ő màr nem követi őket,de akkor is zavar.
2017. márc. 31. 07:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Valószínű csak túlreagàlom a dolgot.
2017. márc. 31. 07:11
 7/7 anonim válasza:
Nem hinném hogy túlreagálnád... őszintén engem is k***ára zavarna... mèg aktuális az ügy? Mi történt azóta?
2019. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!