Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozott már valaki azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy a párja megsértődik, ha neki rossz kedve van? :o

Figyelt kérdés
Már 6 éve vagyunk együtt a párommal, mégsem sikerült ezzel a problémával mit kezdenem. Alapjáraton nagyon vidám ember vagyok, de bizony nekem is vannak rosszabb napjaim. Mikor hazaér a párom, és nem ujjongva teli vigyorral ugrok a nyakába, akkor már elkezdi mondogatni: Minden oké? Nincs semmi baj? Mi a gond? stb stb. És ha alapból nincs úgy különösebben rossz kedvem, csak olyan semmilyen.. az ilyen kérdésektől egyből haragossá válok. Persze gondolhatjátok, hogy de hát ő csak figyel rám, és hogy örüljek hogy megkérdezi, de sajnos ez már a zavaró kategória. Tényleg akármi okból nem hülyéskedek, vagy vigyorgok, állandóan ezzel jön. És hiába mondom, hogy nincs semmi, csak kicsit jobban elfáradtam ma, vagy csak a szokásos.. nem hiszi el, mindig azzal jön, hogy de tudom hogy van valami... És amikor már 50x elmondom hogy de tényleg nincs semmi, és csak nyugira vágyom, akkor olyan szinten besértődik, hogy képes egész este nem szólni hozzám, és dühből elkezd olyan dolgokat megcsinálni, amikért már több hónapja könyörgöm. Aztán mikor próbálok hozzá közeledni, akkor nekem szegezi a kérdést: Na mi van most már jóban vagyunk? Nagyon sokszor eljátszottuk már ezt, és nagyon sokszor próbáltam vele ezt megbeszélni akkor, amikor éppen tök jól elvoltunk. Többször megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy ilyenkor hagyjon egy kicsit, és majd ha megbékéltem a világgal, akkor majd úgyis keresem a társaságát, felesleges ilyen kérdésekkel bombáznia, és felesleges besértődnie. Többször megígérte már, hogy akkor így lesz de semmi. Tegnap is ezt csinálta. És én már kezdek ebbe beleunni. Komolyan létezik ilyen, hogy a párom azért megharagudjon rám, mert épp kedvtelen vagyok??
2017. máj. 17. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálunk is hasonló a helyzet. Ő 21/F, én 21/N.

Egy csupaszív, mosolygós, életvidám lány vagyok, viszont sokszor van, hogy "lemerül az elem", és csak vagyok. Ilyenkor mindig kérdezi, hogy mi a baj, mi a baj, hiába mondom, hogy semmi. Ekkor a válasza, hogy: "Jóóó, de utána ne mond, hogy van bajod, és hetekkel később nem fog érdekelni!". Ülünk kint az asztalnál, és a semmiből: "Anyaaaaa, anyaaaaa, a Laurának valami baja van és nem mondja meg mi".

Nem hiszi el, hogy semmi. Komolyan mondom, jó az állandó mosolygás, de ez a hátránya, hogy már elvárják az embertől.

2017. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál! :) Basszus, nem is értem.. Sokszor a végére még úgy jön ki a szitu, hogy én vagyok a szemét! :D És még ők mondják hogy a lányok hisztisek! :o


Ja igen, ez lemaradt: 24/N

2017. máj. 17. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Az első válaszoló vagyok.

Valami oka biztos van, hogy ezt csinálják. Én múltkor kipróbáltam vele ugyanezt, hogy amikor láttam rajta, hogy csendesebb, elkezdtem ezzel "piszkálni", majd mondta, hogy hagyjam már békén. Mondtam neki, hogy ugye milyen rossz amikor nincs bajod és piszkálnak? :)

AZóta ritkábban van ilyen.

Még egyszer próbálj vele leülni, és megmondani neki, hogy NEM LÉTEZIK olyan ember, aki 0-24-ben mosolyog, kivéve Jokert. :D

Ha ezt nem fogja fel, akkor egyszerűen ne törődj vele.

2017. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk mond el, hogy mi a bajod, mert a semmi az 99%-ban a "van problémám, de annyira nem tartalak, hogy beszéljek is neked róla" - reakció.


És mint olyan, nevetséges, exemnek is állandóan "semmi baja" nem volt... rohadtul zavart, hogy ennyivel lerendezi és ennyit jelentek számára.

2017. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, én az első és második válaszoló vagyok.

Abban igazad van, hogy el kell mondania, mi a baj, e ha tényleg nincsen semmi baj, nincs mit elmondani.

Nekem sokszor nincs semmi bajom, azért is mondom azt, hogy nincs, mégis a párom nem hisz nekem és nyaggat.

De hát ha nincs bajom, tényleg, mit mondhatnék?

2017. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valami bajod van, még ha nem is konkrétan, akkor miért mondod, hogy "semmi"? Nem kell konkrét választ adni, de ne mondd, hogy semmi. Beszéljetek meg egy jelszót, hogy ha ezt válaszolod, akkor hagyjon egy kicsit lenyugodni. Mondd például, kicsit viccesen, hogy "Rossz kedvem van, harapok!". Akkor könnyebben leesik neki, hogy most az a helyzet van, amit már megbeszéltetek.
2017. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló. Van,hogy tényleg csak bal lábbal kelek fel, barátom meg rögtön jön,hogy "morci vagy?" És ha mondom,hogy nem, csak épp semmilyen kedvem van, akkor nem ám békén hagyna, ááá, dehogy. Inkább rendszeresen megkérdezi,hogy mi bajom, miért vagyok morci, ezzel viszont felidegesít. 👿


Hiába mondtam neki,hogy ilyenkor hagyjon kicsit, majd elmúlik, nem tudja felfogni. Helyette felidegesít, meg magát is hergeli..

2017. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor mondd azt hogy fáradt vagy, de ne vágj hozzá egy "semmit", mikor az hazugság és terelés.

Én is ha álmos vagyok v fáradt, akkor két szoban megmondom h kimerültem, picit hadd pihenjek és máris nem cs.sz.tet, mig a semmivel nem tud mit kezdeni, az csak egy "mondok vmit, hogy leszállj végre rolam" töltelékszo.

2017. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Kérlek, olvasd át újra amit leírtam! Ha ez megvolt, akkor most már te is láthatod, hogy először ezzel kezdek. De a kedvedért még egyszer: " Tényleg akármi okból nem hülyéskedek, vagy vigyorgok, állandóan ezzel jön. És hiába mondom, hogy nincs semmi, csak kicsit jobban elfáradtam ma, vagy csak a szokásos.. nem hiszi el, mindig azzal jön, hogy de tudom hogy van valami... És amikor már 50x elmondom hogy de tényleg nincs semmi, és csak nyugira vágyom, akkor olyan szinten besértődik, hogy képes egész este nem szólni hozzám"
2017. máj. 23. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!