Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket megriaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket megriaszt egy határozott, megfelelő mértékű önbizalommal rendelkező nő?

Figyelt kérdés
Aki tegyük fel van annyira szép, okos (nem beképzelt!), hogy felkelti az érdeklődéseteket? Mertek lépni?
2017. máj. 17. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amikor a csajom azt hártaarc! lábakat szét, és megkötözött, majd olyan dolgokat csinált, amik ebbe az oldalba nem férnek bele, na akkor megriadtam egy kicsit.

Másnap elég furán tudtam menni, a drága meg jót vigyorgott rajtam:)

2017. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen közeget,környezetet képzeltél el?
2017. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Interferencia ***** válasza:
52%
Nem, bár kicsit jobban is kifejthetnéd. Például egy volt kolleginám elképesztően egoista volt nagy önbizalommal, minden megszólalásából azt hozta ki kb., hogy ő milyen zseniális. Nyíltan kibeszélte a szexuális életét, olyan módon, hogy az volt a benyomásom, hogy csak szexuális segédeszköznek használja a férfiakat. Na ő például megriasztana.
2017. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét környezet, az első alaklom, amikor lehetőség van rá, léptek, vagy sem? :)
2017. máj. 17. 19:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Merek lépni ha kapom a jelet.
2017. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem, mert en is egy egeszseges öntudattal rendelkezem.


Mondhatni, majdnem minden eddigi baratnöm ilyen volt. Kifejezetten tetszik, ha egy nö kepes ugy elfogadni egy esetleges bokot, hogy nem kezdi el tagadni, hitetlenkedni vagy zavarba jönne. Sokkal szabadabban erzem magam egy olyan nö tarsasagaban, akiröl tudom, hogy van eleg önbizalma ahhoz, hogy tudjon sajat magan is nevetni.


A masik pedig, hogy ilyen kaliberü nök fele tenyleg alig mernek (normalis, jozan) pasik közeledni. Ha te meg odamesz, az maris egy pozitivum es kellö önbizalomrol tanuskodik.

2017. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire van önbizalma. Ha a külsejére, max. kiröhögöm.
2017. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem a külsejére :)
2017. máj. 17. 19:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Nos, ha valakinek rendben van az önbizalma, lehet vele viccelődni, ami pozitív.
2017. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha valóban ilyen, akkor vonzó, bár akik így jellemzik magukat, azok kicsit sem ilyenek igazából.

Kezdeményezni sosem szoktam, ez a saját személyiségem miatt van inkább.

2017. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!