Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem voltam elég határozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam elég határozott, hogy a sarkamra álljak?

Figyelt kérdés

Egy évig tûrtem, hogy a volt barátom minden találkozásunk alkalmával a telefonomban kutakodjon, elkérte a jelszót, a laptopomból régi kedves képeket töröljön ki, facebook-os ismerõseimet firtassa, a régi párkapcsolataimat folyamatosan felhánytorgassa, hogy milyen sok pasim volt elõtte, hogy tudtam így élni stb. Engem nem érdekelt sem a telója, sem a régi dolgai, sosem kértem volna, hogy töröljön ki képeket. Szóval sokszor okozott fájdalmat ilyen dolgokkal, amit láthatott is rajtam, mert sokszor sírtam. Aztán kiadtam az útját végleg.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ha már az elején úgymond kiállok magamért, és nem tûrök semmi ilyesmit, hogy kutakodjon, ellenörizgessen, akkor õ is visszavesz, és talán máshogy alakult volna a kapcsolat?

Köszönöm.


2016. dec. 25. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne lovagolj ezen. Aki kutakodik az nem normális, birtokolni akarja a barátnőjét. Sosem változott volna meg, hidd el. Egy évet sem szabadott volna kitartanod mellette.

Jobban jártál hidd el. Hány éves vagy?

2016. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nem tartott volna sokáig a kapcsolat.
2016. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azzal csak annyit értél volna el,hogy hamarabb véget ért volna a kapcsolat...ami nem lett volna nagy baj.


Aki ilyen kutakodós az nem valtozik csinálhatsz bármit....

2016. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek, semmi keresnivalója a gépedbe, telódba. Nincs bizalom, nincs kapcsolat.
2016. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kitalálta, hogy megnézi a laptopomat, mert régi és lassú, tesz fel másik vírusirtót stb. Erre semmi mást nem csinált, csak kitörölt kb. 200 régi képet és nyugtázta, hogy megjavította. Amikor látta rajtam, hogy nem tetszik a képek törlése, azzal dühített, hogy tuti szeretem még az exemet...
2016. dec. 25. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Végülis a sarkadra álltál, sokan idáig se jutnak el.

Naná, hogy máshogy alakul, ha végig ilyen bizalmatlan volt, akkor hamarabb véget ér ez a szenvedés, a képeid is megússzák. A következő jobb lesz, mert már tudod, mit kell biztosan másképp csinálnod.

2016. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
Nem, akkor egyszerűen hamarabb ért volna véget, ennyi.
2016. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!