Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy túl drága ajándékot kér tőlem születésnapjára?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem tőle, hogy mit szeretne kapni tőlem. De hát amit mondott, azt én nem tudom sajnos egyedül kifizetni, olyan 40 ezer Ft körül lenne. Mit csináljak? Mondjam meg neki, hogy kérjen mást, vagy ajánljam fel, hogy egy részét kifizetem, a maradékot meg ő állja? De hát az meg milyen születésnapi ajándék lenne. Pff... Nem tudom, hogy mit tegyek. Ha nagyon akarnám össze tudnám szedni a pénzt, de akkor hónapokig nem tudnék másra költeni (smink, fodrász, ruha, szórakozás, semmi). Ennyi pénzből én kijövök fél évig. Mit csináljak? Már bánom, hogy megkérdeztem. De nem gondoltam, hogy ilyesmit fog kérni.
2010. máj. 16. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet h csak hülyeségből mondta.. én általában mindig azt mondom a barátnőmnek h semmit, csak legyen velem! 40ezerért semmiképp se vedd meg neki, ha tényleg szeret nem várja el Tőled! Amugy mégis mit kért?
2010. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetném h. mit is kért?:O

az hogy mást kap...

meg könyörgöm mi az, h. a bnőjétől 40ezres ajándékot kér?

Én nem kérnék még 5ezres ajándékot se, nem h. 40eset... -.-"

2010. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tuti valami kocka dolgot kért :D de ne vedd meg
2010. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
télleg lehet hogy csak hülyéskedett...de ha nem, akkor lehet hogy olcsóbbnak hitte vagy valami...viszont lehet hogy simán csak ekkora paraszt
2010. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
meg eleve mi az, hogy ő mondja meg mit vegyél neki?...lepd meg vmi kis aranyos cuccal oszt kész:D
2010. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt komolyan gondolta, akkor a barátod egy barom. Én azt sem szeretem, ha a barátnőm meghív valamire... Még hogy én kérjek tőle valamit. :|


20F

2010. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan megmondhatod... figyelj utánanéztem és 40be kerül és ez nekem nagyon sok. Így legalább látja h tényleg foglalkoztál vele nem csak lerázod magadról a dolgot, és hátha ő tud vmi helyet, ahol olcsóbban meg lehet szerezni, vagy megbeszélitek h mi legyen. Nehogymár egy ilyenen problémázz... de azért szólj neki mert ha azt hiszi kap valami f@sza dolgot aztán hozzávágsz egy szeretlekes bögrét az százszor cikibb mint ha most megmondod, hogy bocs, de ez drága lesz :P
2010. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jézusom.:D az tuti h hülyeségből mondta. ekkora arca senkinek nem lehet.:D figyelj, szerintem tényleg hülyeségből mondta, nyugi.(:
2010. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem az a lehúzós fajta a barátod? Ő milyen anyagi helyzetben van? Nem csak a pénzedért "szeret"?
2010. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

arra én is kíváncsi lennék,hogy rossz vagy jó-e az anyagi helyzete..

ha viccelt akkor elég félreérthető a humora..

de viszont ha tényleg komolyan gondolja, egy tajték paraszt (ahogy már az előttem szolok leírták..)

szerintem se vedd meg..! vegyél neki valami olcsóbb, személyesebb ajándékot (:

2010. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!