Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám kifejezni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kifejezni azt hogy szeretem és fontos nekem?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyunk barátommal és már szóvá tette hogy igényelné ha néha én is küzdenék a kapcsolatunkért,törődnék vele és kimutatnám azt hogy szeretem. De nekem ez nehéz,soha nem csináltam ilyet senkinél. Tippek hogy kifejezzem?Én vagyok a lány.

2017. máj. 20. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan vagytok. Én pl nagyon bújós vagyok, az utcán is mindig karolva, vagy legalább kézenfogva megyünk. Sokszor spontán megpuszilom, ha kettesben vagyunk bújok, simogatom.

Lelkileg pedig mindig meghallgatom (akkor is ha nem érdekel, vagy már huszadszorra mondja), próbálok neki segíteni, tanácsot adni, ha valamiben vita van akkor próbáljuk ész érvekkel megbeszélni.

Illetve napközben én is keresem többször is.


De van aki főz vagy süt a másiknak (én azt sajna nem nagyon tudok).

Ilyenek. 😊

N

2017. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez személyiségfüggő. Neki mire van igénye, te mit tudsz adni, ami nem erőszakolja meg a személyiségedet.

Amire mindenki vágyik, az az őszinte figyelem, a kommunikáció. Te miért vagy vele, valóban szereted, vagy csak valami kell tőle, netán ló nincs, jó a szamár is?


Okozhatsz neki vicces kellemes meglepetéseket... csoki a fiókjába, műzliszelet a zsebébe...

2017. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

nézz utána az 5 szeretetnyelvnek

ha akarod küldhetek privátban linket


24F

2017. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Ajánlom e csodás kérdést minden férfiakra fröcsögő lángyermekes anyának.Termelitek szépen az egyre siralmasabb generációkat kifelé.Nagy gratula néktek.Taps-taps!
2017. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tettekkel. Nagyon bonyolult dolog ám. :)
2017. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek ment a zold pacsi:)irhattok meg..
2017. máj. 20. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg meg is kerdezheted tole. Van aki nem igenyli az allando bujast, simogatast. Le kene ulni beszelgetni, mondja el hogy mit var, ezek miben nyilvanuljanak meg. Magadtol te sem talalhatod ki. Elozoek jo tippeket adtak.😊


27N

2017. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kiadsam333 jót írt! Valóban, te is, a párod is elolvashatná Gary Chapman könyveit. Sokat fogtok tanulni belőle.
2017. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!