Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti elvárjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok, hogy mindig a pasi mondja meg, az aznapi programot?

Figyelt kérdés

Itt most nem az első randira gondolok, hanem mondjuk ha már többször találkoztatok stb vagy akár együtt is laktok az illetővel, mindig elvárás az hogy mi mondjuk meg mi legyen a program hétvégén?

Én azt gondolom ez úgy lenne jó, ha ezt közösen döntenénk el és a nőnek is lenne ötlete stb. Igazából, bármit lehet csinálni szerintem csak ellegyünk :)


2017. máj. 21. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeretem ha a párom is mondja hogy éppen mihez lenne kedve. Bár általába inkább én mondom az ötleteket.Aztán van teljesül,vagy nem.
2017. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk főleg én (a nő) szoktam kitalálni, de tényleg jobb lenne, ha mindkettőnknek egyformán lenne ötlete, mert így kicsit fárasztó
2017. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk én mondom mindig hogy mikhez lenne kedvem, de általában leszavazza őket. Más ötlete persze nincs. Maximum olyan programok, amiket tőlem függetlenül haverokkal tud megvalósítani.

Úgy lenne optimális ha fele-fele arányban mindkét fél ötletelne.

2017. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, ha oda-vissza működik.
2017. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyesmit közösen kell megbeszélni.
2017. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Ha randira hív valaki, akkor igen, az illető egyből ajánlja is a programot, helyet, idő, de ha kapcsolatban tervezünk menni valamerre, akkor simán meg lehet beszélni.
2017. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, egyetértek veletek, csak volt olyan aki mindig tőlem várta a megfejtést, sokszor nem is értettem minek mindig konkrétan csinálni valami programot :)
2017. máj. 21. 19:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Sunshinedoll nézd, akkor ezek szerint bírod a rámenős pasikat, alapjába véve egyetértek veled, tehát valami tervem biztos lenne, hogy mit csináljunk első alkalommal, lehetőleg ahol tudunk is közbe beszélgetni, de viszont az lehet erős lenne sok mindenkinek, hogy rögtön konkrét időponttal áll a srác elő vagyis én azt gondolom ez már megegyezés kérdése :)
2017. máj. 21. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem várom el, közösen megbeszéljük. De általában jobb, ha vannak ötleteim, mert a barátom sokszor elég tanácstalan:D

18/L

2017. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!