Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, nektek szokott bókolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek szokott bókolni a férjetek/párotok?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Elvárjátok? Én szinte soha egy kedves szót nem kaptam, nemhogy virágot nőnapra, mondjuk nem is várom el, hogy a tenyerén hordozzon. Nem ezt tapasztalom magam körül, a családomban se volt divat (az anyám szerintem 30 év alatt egy szál virágot nem kapott az apámtól). Eddig el se tudtam képzelni, hogy más kapcsolatokban csak úgy ok nélkül kedveskednek a nőnek, sőt ajándékokat is kap.


2017. máj. 21. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szokott bókolni néha, de csak azért mert az nem kerül semmibe.

Soha nem kaptam még tőle virágot, max egy tábla csokit valamilyen alkalomból.

Mondhatni csalódtam benne az évek alatt...

Tudja, hogy szeretnék kapni virágot, mégsem vesz.

2017. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem még a párom haverjai is bókolnak olykor. (nem öltözködök r*.bancosan és nincs kinn semmim. szóval nem ezért)

És természetesen a párom is szokott.

Nem várom el, de jól esik.


A "Én szinte soha egy kedves szót nem kaptam" azért elég szomorú, az apró ajándékok, ha nem is, de ennyi azért nem tenne rosszat.

26N

2017. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szokott bókolni (ahogy én is neki), virágot csak ritkán de azt nem is várom el. Viszont néha meglepjük egymást vala.i aprósággal, ha megyek a boltban és meglátom a kedvenc édességét, akkor veszek neki, mert tudom hogy örülni fog.
2017. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem szokott, nagyon gyakran. Jól esik, de nem várom el rendszeresen, max ha direkt neki akarok tetszeni, és úgy készülök el.

Ajándékokat nem kapok csak úgy, max meghívást.

Azt mondjuk elvárom, hogy a tenyerén hordozzon, de ez nálam nem azt jelenti, hogy ok nélkül ajándékokat kapok :D

2017. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Szokott, minden nap, és érezteti is hogy imád! En is mindent megteszek érte. Virágot is sokszor kapok 2-3 havonta kb. Remélem mindig igy marad! :-) (3 éve egyutt es 45-49 vagyunk)
2017. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen szokott.Na nem minden heten azert :) Neha hoz viragot,edesseget,utobbival en is meglepem.7 eve vagyunk hazasok.
2017. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szomorúan olvasom "csajok",hogy mennyire nem kedveskednek a párjaitok nektek :(

Nekem szokott bókolni a párom,virágot is hében-hóban kapok,de nem olyan sűrűn.


Elvárom a bókolást (nem túlzott,erőltetett mértékben),de azért jól esik hallani,hogy tetszem neki,finomat főztem stb...De ez vissza felé is megvan nálunk.Számomra enélkül nem lenne teljes egy kapcsolat.

2017. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. A linkelt kérdést nem nyitottam meg,azért javítanám a "szomorúan olvasom" részt,hiszen jobban elolvasva látok pozitívakat is,illetve inkább azokat.
2017. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gyakran bókol. virágokat is kaptam tőle, cserepeseket, de mindig meghaltak. van hogy ajándékot is ad csak úgy.

nem várom el, de nagyon jó érzés szokott lenni.

én meghívni szoktam helyekre, mert ajándékot nem nagyon lehet neki adni. neki is jól szokott esni amikor kényeztetem.

2017. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neha meglep,viragot 3-4hetente biztosan kapok,ha maskepp nem,a gyerekek javasoljak neki h vegyen anyanak viragot:) bokolni ritkan szokott,a szeretlek viszont eleg gyakran elhangzik kozottunk.A noiessegemnek jot tenne a gyakoribb bok,mas ferfiaktol joval tobbszor kapok.35N-40F
2017. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!