Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátotok, férjetek szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátotok, férjetek szokott piszkálni az alakotok miatt, ha igen hogyan, egyáltalán elfogadott egy jó kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátom már megemlítette,hogy van rajtam 5 kg felesleg, de nem zavarja túlságosan,csak mikor beszélgettünk az alakról. Nekem a barátnőim véleménye az,hogy egy férfi ne mondjon ilyet egy nőnek, dicsérgesse mindig, de az meg hülyítés,nem? Én sem mondom azt a barátomnak,hogy olyan jó az alakod, ha vékony és lehetne izmosabb is, de nekem meg így is tetszik.
2011. dec. 11. 15:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elrontottam.Azt akartam írni,hogy amikor beszélgettünk az alakomról akkor került szóba, hogy van rajtam 5 kg felesleg. Amúgy 53kg vagyok,de alacsony.
2011. dec. 11. 15:25
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez izléstelen piszkálódás. A férjem éppen tegnap mondta, hogy milyen helyes, intelligens kis fenekem van. Pedig már nem vagyok mai csirke. Mégis jól esett.
2011. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Ebben semmi rossz nincs. Tudom, hogy van rajtam felesleg, tudom, hogy ő is tudja, akkor? Mondogathatná, hogy tökéletes vagyok, de az nem lenne igaz. Nem igénylem, hogy halálra dicsérjen, csak azért, mert jól esne, ha tényleg tökéletes lennék.

Láttam én már olyat, hogy a nőt folyamatosan ajnározta a párja, hajtogatta, hogy micsoda bomba nő, közben már szinte folyt szét a szerencsétlen, látszott, hogy ez nem egészséges. Az jobb?


Másrészt rajta is van egy kis felesleg, szóval összeillünk. :D

2011. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nincs ebben semmi baj. Ha tudja, hogy ott van és mégis szereti akkor mivan. A barátnők hajlamosak kétpofára szídni a szerencsétlen pasikat. Én is udom,hogy a barátom tisztában van a szépséghibáimmal de csesztet velük max megjegyezte egyszer kétszer mikor kérdeztem.
2011. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem szokott pedig megtehetné. Én alacsony vagyok és husis 160 cm és 53 kg.


Éppen tegnap említette meg a párom, hogy mennyire tetszem neki, és hogy imádja a "vonalaimat"... :) Sokszor ezekben az esetekben, ha magamból indulok ki akkor azt gondolnám, hogy nem mond igazat, egy pasinak, hogy tetszhetne már egy nő akin van pár kiló felesleg?!..


De aztán rájövök, hogy a nők túlságosan kritikusak magukkal szemben és a férfiak nem is figyelnek oda ezekre a dolgokra igazán.


Amikor régebben megemlítettem neki, hogy milyen csúnya narancsbőröm van, megkérdezte hogy hol, mert ő még soha nem vette észre. Megmutattam neki, erre csak annyit mondott, hogy legközelebb adjak neki nagyítót is mert ezt észre se lehet venni.


Szerintem ne foglalkozz vele, esetleg vágj vissza, hogy hát igen te is lehetnél egy kicsit jobb bőrben, hátha észbe kap, hogy valójában ez hogy esik neked.

2011. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

15:43 vagyok


Amúgy attól, hogy tudja, hogy van rajtad felesleg és ezt meg is említi nem biztos, hogy zavarja. Az én barátom is tudja, hogy nem vagyok egy nádszál kisasszony mégis így szeret. :)


Ne vedd magadra, viszont ha piszkál ezzel akkor ne hagyd magad. ;)

2011. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Engem nem piszkál egyszer mondta, h van rajtam kis felesleg, de ezzel tisztában vagyok. Ha nasizom szól rám néha. Amúgy meg inkább a hajammal piszkál folyton, h 10cm vágassak le mindenképp! Háp lehet meg is teszem, már zavar engem is.

Az tán nm is vészes, 5kg felesleg, ha jól érzed magad!

2011. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hatosnak : nem piszkál, ha szóba jön, azt mondja, majd ledolgozzuk. :P
2011. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem azzal piszkált, hogy sovány vagyok és mindenképpen hízzak, de azt nem értette meg, hogy senki kedvéért nem leszek több vagy kevesebb, mint ahogy jól érzem magam. Arról nem tehetek, hogy neki a telt nők tetszenek, de én meg nem azért létezem, hogy az ő igényeit kielégítsem, ha már annyira szerelmes belém és mindenképpen velem akar lenni, akkor fogadja el vagy viszlát.
2011. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy szól, mivel neki akarok tetszeni és néha tudok zabaesteket tartani, és mivel babával vagyok farmert se húzok mindig, hogy érezzem azt a pár kilót.Mindig látványosan megsértődök, de igazat adok neki, sőt volt, hogy nem jött rám egy farmer és őt csesztem le, miért nem szólt.
2011. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!