Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durva hogy ezt csináltu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva hogy ezt csináltuk most mi legyen?

Figyelt kérdés

A pasimmal kicsivel több mint 1 hónapja jöttünk össze és most vasárnap mindketten kicsit ittasak voltunk (elég részegek az az igazság) és elkezdtük egymást ízgatni meg minden és ő általában mindig olyan "kedvesebb" finomabb én pedig szeretem volna ha kicsit olyan agresszívab (szóval értitek..)

Nah az a lényeg hogy először elekzdtem cukkolni kislánynak meg ilyeneknek "csúfolni" mondom kicsit felidegesítem hátha jobb lesz :)

Aztán szó szót követett és hát alkoholos állapotban kicsit más lett nagyon leszorított letepert ami fájt mondtam nek ihogy ez már sok.. aztán beleharaptam a vállába ő meg erre "szájbavágott" nem lyan durván de azért éreztem én teljesen lelöktem magamról és be is vertem neki egyet aztán kicsit dulakodtunk is

Megmondom őszintén hogy nagyon szégyellem magam de ő is ezek után most mégis elég ciki lenne így egymással maradni szerintetek kár is erőltetni?


Habár szeretem meg kedves jóindulatú fiú


2017. máj. 23. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez k*vagáz már bocs. :D
2017. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát te provokáltad, úgyhogy a te hibád... de az is sokat elárul, hogy így fel tudtad hergelni.

Én sajnos kedves jóindulatú rendes fiú vagyok, és én max azt mondtam volna, hogy "na menj te a p1csába" és otthagytalak volna... bár lehet hogy nem, mert belőlem az alkohol a hippit hozza ki, és mindenkit szeretek akkor. (És azt mondják, hogy az alkohol az kihozza az emberből a valós, elfojtott személyiségét, tehát lehet az a fiú mégsem olyan kedves hosszú távon, de te se vagy semmi...)

2017. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Első teendő, hogy megvárod amíg az intelligenciahányadosod utoléri az életkorodat.

Amúgy nem tudom mit picsogsz, pontosan azt kaptad amire vágytál csak időközben rájöttél, hogy mégsem erre vágysz.

A módszer pedig amivel elérted ezt újabb tapsot érdemel.

2017. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Minek iszik, aki nem bírja? És ezt most rád értem.
2017. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem a világvége ha kicsit berúgtak. Na és? Érdekes itt gyakorin mindenki absztinens ,aki meg néha berúg az már alkoholista és gáz...

De a részegség nem mentség mindenre. Mással is megesik hogy kicsit beiszik de attól még nem lesz egy agresszív állat (ez mmindkettőtökre vonatkozik) és pont ezért én nem maradnék együtt a helyébe veled ill. a te helyedbe vele.

2017. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Legkozelebb ne piat igyatok szex elott, hanem bodzaszorpot, annak eppen most van szezonja. Vagy kamillateat. Amugy ittasak voltatok, beszeljetek meg, kerjetek egymastol bocsanatot es fogadjatok meg, hogy tobbet nem fogtok tokreszegen henteregni. Szerintem emiatt ne menjetek szet.
2017. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly. Osszeverekedni a baratoddal piasan nem eppen mindennapi. :"D
2017. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Legközelebb ne alázással provokáld te nagyon szerencsétlen.

A kanállatot nem kislányozással kell kiprovokálni, mert arra nem hímet kapsz, hanem egy DÜHÖS hímet, oszt akkor jaj! (Értsd: be fogja neked bizonyítani, hogy férfi - de CSÚNYÁN.)


Ne degradálni akard, hanem kanosítani. Ez a kulcs.

2017. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Miért tőlünk kérdezex ezt? Nektek kell megbeszélni,és ti tudjátok,hogy menni fog ez e nektek tovább.


Elöző exemmel voltak ilyen durva "viták".

Azota persze nem vagyunk már együtt.


Bele se gondolok mi lesz köztetek ha netán egyszer valamin összevesznétek?

2017. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod a durva szexet, akkor ne akard csinálni. Oké, hogy láttad a filmekben, de a valóságban érzed is. Ha neked ez nem jön be, akkor ne erőltesd. Még sehol sem voltatok a tényleg durva dolgoktól.
2017. máj. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!