Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb haverja féltékeny rám?

Figyelt kérdés

Szóval lassan egy hónapja vagyok együtt a párommal

A legjobb haverja eleve úgy kezdte még mielőtt összejöttünk volna,hogy miért nem egy normália csajjal kezd miért velem? Ezt a párom mondta el

Aztán voltam már velük több közös programon,és a srác ugy nézett rám hogy konkrétan meg tudna ölni a szemével..hozzám alig szól csak bámul gonosz tekintettel

+a páromat állandóan b*szogatja hogy miért velem van és miért nem vele

Hazugságokat talál ki rólam és ezzel eteti a páromat..ha 2esbe megyünk közös programra,hívogat minket hogy azonnal menjünk haza és találkozzunk vele mert ő unatkozik (ez konkrétan múlthét szombaton volt hogy elmentünk egy programra és este 11koe hivogatott hogy menjünk haza érte)

Már kezd nagyon idegesíteni a dolog és nem tudom mit csináljak..

Van valakinek javaslata?:) Köszönöm előre is


2017. máj. 27. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes belè, vagy mi? :'D Próbáljátok ezt hármasban megbeszélni, higgadtan. Ha csak a párodnak szólsz, hogy állítsa le, akkor ő attól mèg ugyan úgy kavarni fogja a sz**rt a hátad mögött.
2017. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet durva vagy nem, de esküszöm én is ugyanerre gondoltam:D

Amugy meg nem igazán lehet vele beszélni olyan mint egy hisztis p**sa..

19 éves létére barátnője se volt még,mi próbáltunk neki csajt szerezni de nem felel meg neki senki

2017. máj. 27. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a barátnőmnek volt ilyen barátnője. Miután összejöttünk 1 évig hozzá sem szólt a barátnőmhöz, a kapcsolat elején meg próbálta elszakítani tőlem. Eleinte nem zavart, de utána kezdtem megunni, szóval már nem igazán mert megszólalni a jelenlétemben. Manapság újra jóban vannak, irritál is ahogy rám néz, de ez van. :D Sok a hülye. Legyél aranyos barátnő, aki leveszi a lábáról, de közben ne zavarjon, ha néha-néha elvannak. Ha továbbra is hülye marad a haver, szépen le fog morzsolódni.
2017. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt. Megszokta idővel! :)
2017. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!