Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatnál törvényszerű ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatnál törvényszerű ez?

Figyelt kérdés

Elmúlik a lila köd, ellaposodik egy kicsit a dolog. Nincs annyi közös izgalmas program, csak filmnézések, stb.


Lassan egy éve együtt vagyunk, de úgy érzem, mintha már nem lennék annyira szerelmes, mint az elején. És rajta is többször látom a megszokás jeleit, mint azt, hogy szerelmes belém.


Ennek így kell lennie?


18L


2017. máj. 27. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És akkor jön a tudatos munka, a szeretet kimunkálása, a valódi mély megismerés.
2017. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van. Senki nem fog 20 év házasság után úgy nézni a másikra, mint legelőször. De 18 évesen gondolom ez még amúgy sem a nagy Ő. Még van jó 10 éved, hogy azt megtaláld.
2017. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell így lennie, de általában így van. Dobjátok fel a kapcsolatot, menjetek el otthonról kirándulni, üljetek be új helyekre (étterem, bár, kocsma). Magától semmi nem lesz jobb, csak laposabb, nektek kell tenni ellene, hogy másképp legyen. /L
2017. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugy ahogy az elso irja.

Bar mi 5 eve jarunk es meg mindig total lila kod van teljesen.

23N

2017. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennek pontosan így kell lennie. Mégpedig azért, mert egyikőtök sem tesz semmit sem azért, hogy változatosságot vigyen a kapcsolatba. Ilyenkor két dolgot lehet tenni:

- Az egyik a "parazita mód" - belenyúlok egy kapcsolatba, kiveszem belőle az összes energiát, majd lépek tovább egy másikra és azt merítem ki, aztán azt is dobom, megyek a következőre...

- A másik megoldás az volna, hogy mindketten elkezdtek tenni azért, hogy érdekesek maradjatok egymás számára, hogy változatos legyen az életetek, változatos legyen a szex, stb.

2017. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

1 év után itt tartotok?

Talan ennyi időssen nem kellene komoly kapcsolat,éld ki magad csibém!

2017. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, amíg csak érzékkielégítés miatt jön össze két ember (ld. szex, szenvedély alapú kapcsolatok), addig általában ez be szokott következni. Miért is? Mert, amikor ott a lila köd, akkor valójában nem a másik valódi énjét szereted, mint embert, hanem csak az általad rávetített, idealizált képet. Ami persze idővel elkopik és szépen elöjön a háttérből, a valódi személyisége. AMikor szerelmes vagy, akkor azért vagy az, hogy a saját vágyaidat kiélhesd, megélhesd a másik emberre vetítés által, mint "hordozó közeg". Érted? Szóval a megoldás, hogy lassú víz partot mos elvet kövessenek az emberek. Amelyik tűz nagyon hamar lángra kap és erőteljesen, az gyorsan ki is alszik. A tüzet táplálni kell. Na erről szól a valódi szeretet, amikor nem csak megérted a másik nyelvét, hanem beszéled is azt. 18 évesen persze még nehéz ezt kivitelezni, majd 10 év múlva már menni fog, amikor nem csak az "ú, de helyes, de izmos, de menő stb." tulajdonságok miatt fog elbrulni az agyad, ott majd jobban fognak hatni rád a cselekedetei, tettei, személyisége. Az éréshez idő kell.
2017. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 A kiélés alatt gondolom a pasizást érted. Nos, azt nekem hiába tanácsolnád, az a szép lányok játéka, nem vagyok rá alkalmas. Kapcsolatot kerestem, és örültem, hogy végre találtam valakit, akivel kölcsönösek lettek az érzelmeink.


#7 Nem, mi nem siettük el. Mielőtt összejöttünk volna, két évig barátok voltunk és szép lassan kialakultak az érzelmek, mert nagyon sokat voltunk együtt, egy helyen és rengeteget beszélgettünk. Bevallotta nekem, hogy többet érez és további pár hónapig csak randiztunk, aztán lett úgymond "hivatalos" a dolog.

És nem, ő se nem menő, se nem izmos, se nem helyes. Mi nem azok a fajta emberek vagyunk. Volt szerelem, én éreztem. És lehet, hogy még most is van, de össze vagyok zavarodva.


Ja amúgy nem tudom, miért a szexualitásba írtam, nem ide akartam. Na mindegy, majd átteszik.

2017. máj. 27. 23:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatért minden nap tenni kell. Néha neked, néha neki. Nem kell nagyszülősbe otthon ülni. Közös program (mindegy mi az). Okyat csináljatok, amit mind ketten szerettek.
2017. máj. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 RoseTyler ***** válasza:

A lila/rózsaszín/stb ködös szerelem mindig elmúlik.

Ha nem akarsz belesüppedni a megszokásba, akkor mozduljatok ki, csináljatok együtt izgalmas dolgokat, találjatok valami közös hobbit stb. Ez csak rajtatok múlik. A közös élmények összekovácsolnak.

2017. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!